Ford Escape

Yeni teknolojiler Ford Escape’s eşsiz kazasında derecelendirme dayalı olarak – bir “Üst Güvenlik” Sigorta Karayolu Güvenlik Enstitüsü (IIHS) ve 5 için ödül Seçim tüm çarpışma testlerinden yıldızlı hükümet derecelendirme. Ford Escape, hangi KUCUK Mavi Kitap editörleri son bir “2009 Yeni Aile Araçlar best adında” de sadece kompakt SUV RSC ® (Roll Stability Control) ve standart Güvenlik Kabinli ® yan perde hava ile standart AdvanceTrac ® sunmak için torbası sistemi.

Ford-Escape_2010

Ford Escape bir de tam 5 yıldızlı kaza derecelendirme ve küçük SUV segmentinde bir ‘Top Safety Pick’ Kazanılan bazı araçlar ise,” Susan Cischke, Sürdürülebilirlik, Çevre ve Güvenlik Mühendisliği Ford’un grup başkan yardımcısı söyledi. “Bu yeni teknolojileri güvenlik ve sürücü memnuniyeti bir sonraki seviye için yeni Ford Escape almaya yardımcı olacaktır.”

10 Escape ve Escape Hybrid alıcılar dışında 2008 Ford pazar araştırma verileri, yaklaşık dokuz göre güvenlik özellikleri sıralaması – yol-yetenek rulo istikrar kontrol teslim tutarak da dahil olmak üzere – bir de üst düzey satın alma nedeni olarak.

Teknoloji Dönüşüm
Ford Escape teknolojik Makeover bir ertelenmiş modeli için bugüne kadar görülmemiş hızlı ve Ford’un büyük çabalar gösteren verimli tüketici elektroniği endüstrisinin gelişimi döngülerinizin ay içinde ölçülen birlikte yeni özellikler tanıtıyoruz.

“SYNC, mykey ve diğer yeni teknolojiler ile Vizyonumuz bir teknoloji lideri olarak, milyonlarca da karşılanabilir için yapıyor – gibi Ford’un güvenlik ve yakıt tasarrufu teknolojileri ile yaptı,” Doug VanDagens, Ford’un Bağlanın Hizmetler Organizasyon direktörü söyledi .. Düşünmek öğrenmektir “Bir araba şirketi, pazar aracılığıyla yönlendirdiği, müşteri odaklı yenilikçilik ve elektronik şirket gibi hareket, yeni teknoloji liderleri ile ortaklıklar yararlanarak.”

2010 Kaçış olacak:

Entegre Spotter Ayna (standart) – bir tüketici dostu, bir dış dikiz oluşur uygun kör nokta teknolojisi olan sadece sürücü kör nokta amaçlanıyor üst dış köşe, bir orta konveks mağaza ile tasarlanan ayna. Ne zaman trafik aracın iki tarafındaki sürücü kör nokta girer, bu ikinci konveks aynaya, sürücü periferik görüntülemek geniş sağlanmasında yardımcı görülebilir.

Mykey (standart) – sahipleri bu araç en hızlı ve ses hacmi sınırı önemli bir programa izin verir. Mykey da, daha önceki düşük yakıt uyarı ve ses için programlanabilir sağlar 45, 55 ve saatte 65 mil başına chimes emniyet-kemeri kullanımını teşvik etmektedir. Bu özellik, Ford Escape modeller xlt ve yukarıdaki gibi bir mesaj merkezi küme, yer üzerinde standarttır.

Arkadan Görünüm Kamera Sistemi – bir dış kamera bu dikiz aynası veya navigasyon sistemi ekran video ekran doğrudan aracın arkasında görünürlüğünü artırmak zaman ters olduğunu yardımcı görüntü gönderen aracın arka katıştırılmış kullanır. Ford yaygın navigasyon sistemleri ile teknoloji sunmak için yüksek kaliteli video kameralar ve karşılanabilirlik yararlanarak olduğunu.

Bir Cevap Yazın