Mercedes GLB özellikleri ve resimleri

1.3 motoru, 7 koltuklu ve Mercedes. Küçük SUV arayanlara Mercedes-Benz GLB. Çift kavramalı vites, uygun yakıt tüketim detayları ile ön plana çıkan Mercedes GLB özellikleri ve resimleri bu makalemizde. 4.634 mm boy, 1.834 mm genişlik ve 1.658 mm yüksekliğe sahip olan GLB Mercedes’in en küçük SUV modeli.

Mercedes-Benz GLB‘nin güçlü tarafı, arazi yönelimi ile tasarımı ile altını çiziyor: Formların yüzeyleri vurgulanıyor ve azaltılmış çizgiler ve hassas dikişler ana özellikler. Çarpıcı farlarıyla birlikte dik ön kısım, ön ve arkadaki kısa çıkıntılar gibi off-road genlerinin açık kanıtıdır. Kaslı ve duyulara hitap edecek şekilde şekillendirilmiş otomobil omzu, yükselen bel çizgisiyle güçlendirilen bir etki olan C sütununun yüksekliğindeki yan görünüme hakimdir. Kapılar, yan çubuğun üzerinden uzanarak erişim kolaylığını arttırıyor ve kapı açıklıklarını kirlenmeden korur ve yandan bir darbede korumayı arttırıyor. Çok yönlü koruyucu kaplamalar, genel oranları böler ve ön ve arkadaki simüle edilmiş alt koruma gibi aracın arazikaraterini vurguluyor.

Sadece benzinli versiyonu olan Mercedes GLB Türkiye de 4 çeker versiyonuda mevcut. Fiyat listesi ve kampanyalar hakkında daha fazla bilgi için https://fiyat.mercedes-benz.com.tr/model/glb/fiyat

Bir Cevap Yazın