2021 model 7 koltuklu otomobil fiyatları

Yaz geldi! Geniş aileler için otomobil üreticileri tarafından düşünülmüş Türkiye de satışı yapılan 3. sıra yani 7 koltuklu sıfır araç fiyatlarını listeledik. Satış fiyat listesini resmi web sitelerinden alınmıştır. Bu makalemiz biraz geçmiş olabilir net fiyatı resmi sitesinden öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Dacia Lodgy

Listenini en başından en uygun 7 koltuklu Dacia Lodgy ile başladık. 1.5 DCI motor kullanan Lodgy 2021 fiyat listesi aşağıdaki gibi;

Peugeot 5008

Geçen sene ve bu senenin en çok rağbet gören araçları arasından 7 kişilik Peugeot 5008 2021 fiyat listesi aşağıdaki gibi . Yalnız 5008 in SUV olduğunu unutmayın !

Tiguan Allspace

Daha öncede haberini yaptığımız Volkswagen Tiguan Allspace opsiyonel olarak 7 koltuklu alabiliyorsunuz. Daha detaylı bilgiyi https://binekarac.vw.com.tr/ adresiden edinebilir siniz.

Skoda Kodiaq

SUV Skoda Kodiaq modeli 7 koltuklu seçenği ile satın alabiliyorsunuz. Ayrıca 4×4 modeli de mevcut ülkemizde.

Seat Taracco

Ve listemizin sonunda SUV Seat Taracco geliyor. İki farklı donanım seçeneği ile birlikte gelen Taracco satış fiyatı resimdeki gibi;

Listemizde 7 koltuklu en ucuz araba en başında gördüğünüz gibi Dacia Lodgy.

8 yıl kadar önce 7 koltuklu araçları listelemiştik(7 KOLTUKLU OTOMOBİLLER) fiyatları bir nebzede olsa o listeden bakarak karşılaştırabilir siniz.

Bir Cevap Yazın