Nissan GT-R Spec V

The GT-R Spec V yeni dış özellikleri bir karbon fiber arka Spoyleri bir karbon fiber ızgara ve karbon fiber fren kanalları yer alıyor. Spec V sadece Ultimate Siyah Opal (RP) olarak gövde rengi mevcuttur. Içinde, SpecV eşsiz iki koltuk iç (non-Spec V GT-da bir iki yerde arka koltuk dahil R modelleri) özel Recaro karbon elyaf sunar kova sandalye, while karbon elyaf insets Arka merkezi saklama kutusu, enstrüman paneli güzelleştirmek ve diğer süs alanlar.

nissan-gt-r-spec-v-5 copy

Performans “” olan geçici ara için yüksek hız aralıkları daha fazla tork için ivme bir daha güçlü duygu sağlamak için motorunun ikiz turbochargers ve artırmak artış yeni bir yüksek vites artırmak kontrol cihazı ile güçlendirilmiştir. Ancak hiçbir resmi rakamlar, bu £ 470 ve maksimum tork şekil-m 3200 d / d den 5500 d / d ile kullanılabilir, bu yüzden ivme marjinal standart modeli üzerinde gelişmiş olma olasılığı ise, verilen Road & Track ipuçları yayımlanan sahip olan araç, ayrıca yaklaşık 100 kilogram daha az kilo civarında yaklaşmak. Diğer değişiklikler bir titanyum kaplı egzoz sistemi ve karbon-seramik frenler bu güçlü durak performans sağlamak yer alıyor.

The GT-R SpecV da hafif ile yarış donatılmıştır tarzı, bu model için ve geliştirilen Nissan Motorsports International (Nismo) tarafından Eylül 2008 yılından beri satılan edilmiştir alüminyum jantlar sahte. Gelişmiş fren yeteneği, özel bir süspansiyon ve yüksek tutuş lastikler ile hafif yaylanmaz ağırlık yeni tekerlekleri tarafından sağlanan birlikte, yolda çok daha verimli SpecV’s Horsepower koymak birleştirmek gerekir.

 

Bir Cevap Yazın