2022 model Volkswagen Multivan

Volkswagen Ticari Araçlar, yepyeni bir tasarıma, daha elastiki bir iç mekana, gelişmiş bağlanabilirliğe ve ilk kez bir plug-in hibrit seçeneğine sahip yepyeni Multivan’ı tanıttı. 2022 model Volkswagen Multivan, mevcut Volkswagen Caravelle’nin yerini alıyor ve müşterilere, ticari veya kişisel her türlü ihtiyaçları ne olursa olsun, 7 koltuklu olması, pratiklik, konfor ve güvenliğin mükemmel kombinasyonunu sunuyor.

Yeni Volkswagen Multivan Tasarımı ;

Volkswagen Multivan 1.941 mm genişliğe, four.973 mm uzunluğa, 1.903 mm yüksekliğe ve 3.124 mm dingil mesafesine sahip. 5.173 mm ölçülerinde daha uzun bir versiyonu da mevcuttur. Genel olarak bu, yeni neslin daha uzun bir dingil mesafesine ve daha geniş, daha düşüokay bir profile sahip olduğu anlamına gelir; bu tarz şeylerin tümü aerodinamiği iyileştirmek, yakıt tüketimini azaltmak ve menzili artworkırmak için tasarlanmıştır. Model, 19 inçe kadar jantlarla ve “Multivan”, “lifestyles” ve “style” olmak üzere 3 donanım şeneği sunuyor.

Yeni Volkswagen Multivan İç Tasarımı ;

Yeni Multivan için yenilikçi bir işlevli masa tasarlanmıştır. Orta ray kullanılarak herhangi bir oturma sırası arasında hareket ettirilebilir ve ilk kez ön koltuklar içinde bir orta konsol olarak kullanılabilir. Tamamen çıkarılabilen masanın yüksekliği ayarlanabilir, üç tane bardaklık ve bir eşya gözü bulunmaktadır.

Elastiki oturma ve masa ray sistemini mümkün kılan, geleneksel el freninin kaldırılmasıyla mümkün okılınan, orta konsolu olmayan önden arka koltuklara kadar tamamen düz bir zemindir. Bunun yerine park freni elektronik olarak düğme ile veya otomatik olarak etkinleştirilir. Yeni Multivan, yalnızca shift-by-wire teknolojisi ile denetim edilen otomatik bir DSG şanzımanla sunuluyor; bu da, yolcu alanını daha da artırmak için vites kolunun çıkarıldığı ve kontrollerin ergonomik olarak gösterge paneline entegre edilmiş olduğu anlamına geliyor.

Yeni Volkswagen Multivan Motor ve Güç Seçenekleri;

Yeni Volkswagen Multivan eHybrid versiyonu, 85kW elektrik motorunu birleştirerek 160kW / 218 birleşik güç çıkışı üreterek şehir içi yolculuklar için yalnızca elektrik modunda sessiz, sıfır emisyonlu sürüş sağlarken sürücüsüne esneklik sağlar.

Düz zemininin altına yerleştirilmiş olan 13kWh lityum iyon pil, iç mekandan daha çok yer kullanımı sağlanmış. Ayrıca yol tutuşunu iyileştirmek için aracın ağırlıok merkezini oluşturmuş. Şarj girişi ise ön kısmın sağ tarafında bulunuyor.

Önden çekişli Volkswagen Multivan, iki adet dört silindirli turboşarjlı benzinli motorla da sunuluyor: 1.5 TSI 136 PS ve 2.0 TSI 204 PS. 150 PS güç çıkışına sahip dört silindirli bir turbo dizel gelecek yıl katılacak. Tüm bunlar standart olarak yedi vitesli DSG şanzımanla birlikte sunuluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=RPVK5QsxdJg

2022 model Volkswagen Multivan Türkiye satış fiyatı hakkında şimdilik bir bilgi yok.

Bir Cevap Yazın