Opel Grandland 2022 model

Opel, sezgisel kontroller ve yenilikçi teknolojileriyle, sportif yeni 2022 model Grandland ile merhaba. Tamamen dijital pure Panel ile yeni model, sürücüye tamamen farklı bir kokpit deneyimi sunan Opel Grandland’ın SUV pazarında yeni standartlar belirliyor. 2022 model Grandland özellikleri ve tasarımı, fiyatı ve dahası yazımızda;

Otoyol Entegrasyon Yardımı, otomatik şanzımanla birlikte sunulan yeni bir özelliktir. Bir kamera ve radar sensörleri kullanan sistem, sürüşü daha da rahat hale getirmek için çeşitli yardımcıları bir araya getiriyor.

Yeni Opel Grandland, yalnızca destek sistemleriyle değil, konfor açısından da en yüksek standartları karşılıyor. Sürücü ve yolcular için ergonomik aktif koltuklar, sınıfında benzersizdir. Deri döşemede ısıtma ve eşit havalandırma sunarlar. Konfor, “Anahtarsız Açma ve Çalıştırma” ve arka tamponun altındaki ayağın hareketiyle açılıp kapatılabilen sensör kontrollü bagaj kapağı da mevcut.

Sınıfında lider teknolojiler ve yüksek konfor, yeni 2022 model Opel Grandland’ın güçlü performansı ve saf, cesur tasarımı ile tamamlanıyor. Opel’in elektrifikasyon stratejisini sürdüren plug-in hibrit versiyonlar, sadece spor otomobil benzeri hızlanma sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda elektrik motorları veya motorları ve rejeneratif frenleme sayesinde emisyonsuz sürüş sağlamakta. Çoklu enerji platformunun esnekliği sayesinde Grandland müşterileri, verimli dizel ve benzinli motorlardan elektrikli plug-in hibritlere kadar tercih seçenekleri.

Yeni Opel Grandland ayrıca çok sayıda sürücü yardım sistemlerine sahiptir. 360 derecelik panorama kamera, ön ve arka kamera aracılığıyla sürücünün manevra yapmasını kolaylaştırır. Bilgi-eğlence ekranında aracın önündeki ve arkasındaki alan ile kuş bakışı görüntüleniyor. Otomatik park asistanı, uzunlamasına ve enine park yerlerini tanımlar ve Grandland’ı otomatik olarak içeri ve dışarı yönlendirir. Kör nokta uyarı sistemi dönerken veya şerit değiştirirken olası çarpışmaları önler. Tehlike durumunda, ilgili dış aynada bir araç sembolü yanar. Her Grandland varyantının standart donanımı, otomatik acil frenlemeli ön çarpışma uyarısı, yaya algılama, şeritten ayrılma uyarısı, trafik işareti tanıma, uyuşukluk algılama ve hız sabitleyici içerir.

2021 sonbaharında Avrupa da piyasaya sürülmesi beklenen 2022 model Grandland, Türkiye satış vifyatı konusunda bir bilgi bulunmuyor şimdilik.

Bir Cevap Yazın