2021 model Mercedes-Benz S-Class Maybach

2021 model Mercedes-Benz S-Class Maybach özellikleri, resimleri ve görüntüleri ile merhaba. Mercedes’in klasik üç kutulu bir sedanı olan Maybach S-Serisi n de dikkat çeken tasarım özelliklerinden; krom kanatlı ayırt edici bir motor kaputu ve bir Mercedes-Maybach ızgarası bulunuyor. Bu, üç boyutlu dikey dekoratif şeritleriyle ünlü olan otomobil, MAYBACH karakterleri krom ızgara çerçevesine zarif bir şekilde entegre edilmiştir.

Arka kapısı kardeş modeline göre daha geniş olan ve C sütununa sabitlenmiş bir arka kapı paneline sahiptir. C sütunundaki Maybach marka logosu, münhasırlığını vurgular. Mercedes-Maybach S-Serisi istek üzerine konforlu bir elektrikli bagaj kapağı ile donatılabilir. Mercedes-Maybach S-Serisi’nin lüksü, en yüksek kalite standartlarında elle ayırma kesimine sahip iki tonlu bir boyacı tarafından geliştirilebilir.

Mercedes Maybach S-Serisi’nin iç tasarımı, geniş iç mekanın üzerinde yükselen gösterge paneli ve heykelsi orta konsol kol dayanağı ile tamamen yeni Mercedes-Benz S-Serisi iç mekanına dayanmaktadır. En fazla 5 monitör kullanabilirsiniz. Yüksek teknolojili bir kontrol merkezi olarak 12,8 inç OLED merkezi ekran standart donanımdır. Diğer yol kullanıcılarının üç boyutlu bir görünümünü sağlayan benzersiz gölge ve derinlik efektlerine sahip 12,3 inç 3D sürücü ekranı istek üzerine mevcuttur.

Özel ekran modunda, sürüş ekranının ayırt edici görünümü Mercedes-Maybach‘ın özel durumunu vurgular. Kadran göstergesinin çevresinde markanın pembe altın rengi bulunur. Bu renk aynı zamanda akıllı güvenlik ve rahatlık özelliklerine sahip animasyonlu bir LED şerit olan Active Mood Lighting (isteğe bağlı ekipman) için de kullanılır. Beyaz gül altın ve ametist aydınlatma ile çalışan ortam ışığına iki yeni renk teması eklendi. “Arkadan Hoş Geldiniz” giriş ekranı, yolcuları özel bir ışık gösterisi ile karşılıyor.

Uyarlanabilir arka aydınlatma ilk olarak Mercedes-Maybach’ta tanıtıldı. Bu, radyatörün boyutunu ve konumunu ayarlama yeteneğinin yanı sıra yolcuların parlaklık ihtiyaçlarına da yanıt verir. Hassas işler için konforlu oturma odası aydınlatması arasında da geniş bir ayar yelpazesi vardır.

Ayrıca otomobilin birçok klasik lüks özelliği de bulunuyor. Yeni özellikler arasında ön koltuklarda geniş bir yastıklı alan yer alıyor. Ön koltuk sırtlığına takılı yüksek kaliteli ahşap çerçeve. Arka premium araç belirtilirse, iki arka yolcu arasında benzer bir görünür zemin alanı bulunacaktır.

2021 model Mercedes-Benz S-Class Maybach Türkiye satış fiyatı mı ? O konu hakkında konuşmak istemiyoruz. 🙂

Bir Cevap Yazın