Mercedes S Class

Mercedes Benz S-Class bir kez daha otomex kalkınma kesme kenarı temsil eder. Mercedes-Benz teknoloji liderliği yeni S400 Hybrid, “dünyanın bir lityum-iyon batarya ile melez sürücü özelliği ilk üretim aracı tarafından olduğunu gösterdi. “The S400 Hibrid emisyon giden yolda önemli bir kilometre taşı ücretsiz hareketlilik ise,” Dr Dieter Zetsche, CEO Daimler AG Başkanı ve Mercedes-Benz Otomobil notları. “Bizim ilk seri üretim hibrid otomobili exemplifies Mercedes-Benz uzun kalkınma stratejisinin sürdürülebilirliği yönelik devam eden, ekonomik ve çevre üretimi ve açıkça tanımlanmış amaç dostu prim otomobil ile güvenlik, konfor ve üstün performans ödün vermeden.

Mercedes-Benz-S-Class_2010

Mercedes bir seri üretim arabada ilk melez sürücü Mercedes-Benz bu yapar-Benz S-Class modeli, en ekonomik benzin motorlu lüks salon. 100 kilometre başına 7,9 litre Yakıt tüketimi km başına sadece 186 gramlık karbon dioksit emisyonları karşılık gelir. Bu araç segmentinde en düşük düzeyine, dünya çapında yeni S400 lüks sınıf bir “CO2 şampiyonu olarak Hibrid doğrulayan” dedi.

Mercedes Benz S-Class son derece akıllı modüler konsept Mercedes tarafından geliştirilen temel alınarak tasarlanan edilen ilk araç-Benz müşterilerine kendi gereksinimleri için en iyi melez çözüm vermektir. The S400 Hibrid, bu kavramın içinde teknolojik modayı rolünü üstlenir, sözcük tüm temel özellikleri sunar git:

Mercedes Benz S-Class kompakt ama güçlü elektrik motoru bu ait güç elektroniği modern bir yüksek kapasiteli Lityum-ion pil depolama. Kompakt hibrid modülü otomatik başlatmak ve melez fonksiyonlar sistemi ve enerji iyileşme durdurmak birleştirir. Toplamda, bu demektir S400 Hibrid, bir benzin motoru ile dünyanın en ekonomik lüks salon yaparken kendi sınıfında yeni bir standart ayarlar.

Mercedes S Class Motor Özellikleri

Mercedes Benz S-Class mükemmel yakıt tüketimi ve S400 en düşük CO2 emisyonları Hibrid gerçekten üstün performans potansiyeli eşlik vardır: sırasında elektrik motoru ve 160 Nm tork başlayarak 15 kW/20 HP üreten olarak 3,5 litrelik benzinli motor, 205 kW/279 HP üretir .

Mercedes-Benz S400 ve S350 Hibrid üzerine ve kapsamlı olarak sürücü tren özellikleri. Bu, 3.5-litrelik V6 benzin motoru, ek bir manyeto-elektrik motoru, the 7G-TRONIC yedi hızı otomatik şanzımanlı özel olarak hibrid modülü için yapılandırılmış bir gelişmeye kapsar, gerekli güç ve kontrol, elektronik voltaj çevirici ve yüksek gerilim lityum-ion pil.

One Reply to “Mercedes S Class”

Bir Cevap Yazın