Hyundai Nuvis Konsept

Hyundai Nuvis Konsept bir iddialı karşısında güçlü, saat camı şeklinde tarafından göstermiştir olan iki parlak beyaz halkalar kuyruk ışıkları kırmızı halkalar bir çift tarafından ofset bu kare mavi akrilik kalkan ızgara ve agresif headlamps.

22 üzerine Perched-Nuvis’ oranları, yüksek güçlü ve koruyucu inç jantlar,. İki gövde tarafı satırlar akan su etkisi kurmak, hareket görünümünü veriyorum.

Dinamik açıları ve sağlam duruş ek olarak, Hyundai Nuvis Konsept benzersiz dış unsurların bir sahiptir.

Hyundai Nuvis Konsept en havalı öznitelikleri bu koruyucu çatı vücudun üst gizli sütunlar ve yüksek kontrast cam aracılığıyla yüzen görünüyor ise,” Andre Hudson, Hyundai üst düzey tasarımcı söyledi. “Bu efekti headlamps ve başlatılır taillights üretimine kadar tüm şekilde yapılır uzun boylu, güçlü gövde tarafı ve arka.”

Hyundai-Nuvis

Hyundai Nuvis Konsept büyük kanat kapılar da açılır veya kapalı, farklı ön, arka ve profil kez oluşturun. Vücudun genelinde Mavi ortam ışık döküm aracın genel upscale hissetmeye ekler.

Ek bir tasarım öğesi, Hyundai Nuvis Kavram üzerinde özellikli bir parlak alüminyum aksan olan aracın bu spans tüm uzunluğu. Normalde, düzeltme, bu tür sadece pencerelerinizi bulunur. Ve Hyundai Nuvis Kavramı, bu düzensiz ve headlamps, juts kadar örtünün boyunca ve beltline ile üstünde dışarı uzanır ve arka Spoyleri yapıştırın.

Hyundai Nuvis Konsept İç Tasarımı

Dış tasarım gibi iç tasarımıda ferah ve lüks bir iç serin mavi akrilik merkezi olduğu ebbs ve nehrin şekilde dalgalanmalara yığını tarafından hakimdir. Mavi ortam aydınlatması ile Cascading kat daha fazla bir ortam artırır hangi sorunsuz teknoloji akışı, her iki sürücü ve yolcu enveloping.

Bir bilgi mevcut Kokpitte boyunca enstrüman paneli akarsuları gelen yolcu olarak her Methode Elektronik TouchSense teknolojisi ile diğer erişebildiğinizi bağlayan dört iş sınıf koltuklar. Araç’s bilgi sistemi dışındaki kanallar tarafından beslenen – the konaklayanlar, örneğin bir restoranı’s özel bir bilgi edinebilirsiniz akşam da sürücü geçmişte bu.

Bu sculptured, rahat koltuklar olan özel bir gümüş-siyah kuvvetli güneş ışığı için bitmiş bir mezun kumaş ile dokuma. Bu ekolojik dostu oturma kumaş Doğru Tekstil, çevreye sorumlu tekstil çözümleri sektörün önde gelen sağlayıcı tarafından verilir. Hyundai Nuvis Konsept kumaş yüzde 100 geri dönüşümlü sonrası tüketici Polyester – bir soda şişesi reclaimed – ve daha sürdürülebilir üretim süreçlerinin yapılır. Hyundai işbirliği ile 80-inç tekrar, bu gibi çevreye çekici bir kumaş sağlayan bu benzersiz kumaş üretimine Yaratıcı olarak İzleyici için Doğru. Uydurma seatbelts Harveys Orijinal Seatbeltbags, el çantaları seatbelt dışında yapılan iyi bilinen bir üretici tarafından sağlanır.

Bir Cevap Yazın