Toyota Verso

Yeni Toyota Verso bir daha dinamik tasarım ile yerine Modelin güçlü görsel itiraz dayanmaktadır. Ayrıca avantajları daha fazla konfor seviyeleri gelen, üstün standart güvenlik özellikleri ise sınıf korurken bu tahta üzerinde özellikleri Toyota Optimal Drive teknolojisi, bu daha dinamik bir sürüş deneyimi sağlayan bir motor dizi yolcu ve bagaj için daha fazla iç mekan, ve, teşekkürler lider emisyon seviyeleri.

Masato Katsumata, Şef Mühendisi Yeni Toyota Verso olarak, ürün geliştirme hedeflerini açıkladı: “Yeni Verso geliştirilmesi olarak bunu ve mükemmel rahatlık ve detay dikkat ile yeni iç bu sportiness ve istikrar ifade bir dış tasarım verdi. Ayrıca ki Avrupa sahipleri tarafından takdir olacak konforu ve kullanışlılığı bir yüksek yapmıştır.

Toyota

“Yeni Verso olduğu kolayca farklı sahipleri ve değişen ihtiyaçları. Tutulması performans yanıt vermek için geliştirilmiş oldu izin iç depolama noktaları ve kullanıcıya geniş bir dostu esneklik ve bizim Avrupa mühendislik ekipleri destek ile, araç olarak iyi vardır -Avrupa yolunda her türünü kararlı ve pürüzsüz bir performans verir sağlamak için ayarlanmış. ”

Yeni Toyota Verso mekan, rahat, pratik ve esnek bir iç ve çağdaş tasarım birleştirir. Sınıfında lider güvenlik hükümleri, yolculuk kalitesi, akustik konfor ve dinamik yetenekleri olan bir konvansiyonel yolcu arabanın maç.

Iç tüm yeni ve daha fazla alan, konfor ve gelişmiş Easy Flat-bu çalışmasına kolay beş arka koltuklar için 7 katlama sistemi ile. Süre orada yük taşıma için sandalye üçüncü sıra arkasında daha room Özel dikkat tüm arka koltuk yolcuları için konaklama iyileştirilmesi için ödenen olmuştur.

Toyota Optimal Drive teknolojisi aralığı boyunca, en fazla yüzde 20 motor gücü artan tanıttı olmuştur aynı zamanda sağlanır kadar 12 yüzde emisyonları ve yakıt ekonomisi indirimleri. İngiltere Toyota Verso yeni 1,6 ve 1,8 olan bir sınıf olacak güç ve CO2 emisyonları lider kombinasyonu Valvematic benzinli motorlar ile sunulur. Bu yeni bir altı ile teklif edilecek, Toyota yeni Multidrive S seçeneği ile 1,8 birim üzerinde sürekli değişken iletim standart olarak manuel iletim hızı. 2.0 Bir gözden geçirilmiş sürümü-litrelik D-de mevcut olacak 4D dizel bir 2,2 D-CAT motoru yeni altı-otomatik vites daha sonra yıl içinde line-up katılmak nedeniyle hızı.

Yeni Toyota Verso en fazla beş-Euro NCAP çarpışma testi programına yıldız derecelendirmesi ulaşmak için, sayesinde tasarlanmıştır upgraded, pasif ve yaya etki güvenlik özellikleri ve yüksek gerilme çelik daha fazla kullanan bir çok katı, darbe emici gövde kabuğu etkin . Özellikle tüm Toyota Verso modellerinin perde kalkan sandalye üçüncü sıradaki yolcular için koruma hava yastığı ve akıllı direksiyon Araç İstikrar yardımcı Kontrol (VSC +) ile donatılmış olacak.

Fazla € 1 milyar ve takviye bir yatırım kaliteli inşa istisnai için Adapazarı fabrikası ününü Capitalising, araç Toyota Motor Manufacturing Türkiye tarafından inşa edilecek.
TASARIM

Yeni Toyota Verso için Toyota’s’ Dinamik Lounge ‘konsepti C tüm temel nitelikler-segment üzerinde araç sağlamak için uzayda, konfor, pratiklik ve nihai esneklik, sınıfında lider oturan ve yaya güvenliği çağdaş dış ve iç tasarım birleştirir MPV odaklanır özellikleri ve yolculuk kalitesi, akustik konfor ve konvansiyonel yolcu araç dinamik yetenekleri.

Kavramı ve ‘Loca’ öğesi, konfor, kalite, kullanım kolaylığı, atmosfer şahit olabilir ve her genişlik yeni iç, while Toyota Verso’s’ Dinamik ‘İçerik güçlü dış ve iç tasarım öğeleri ile ifade edilir ve güçlü sürüş dinamikleri.

Dış

Bina yeni Toyota Verso Toyota tasarımı dil yeni Çift Dosyası dış stil bir aşama ileri sürer geçerli modeli, en dinamik karakteri.

Bu yaklaşım, araç profilini görünümde, güçlü bir karakter satır, ön tampon ve kenarından akan, bu kapı alt kenarına kadar yükselen ifade edilir ve C aracılığıyla süpürme-ayak çatı-Spoyleri monte için. Ben şapka ve kabin alır bu satırı Dosyası tek yüzüne ve diğer Dosyası II ve şasi ve önyükleme alanı kucaklar.

Ön itibaren yeni Toyota Verso ileri karakterize bir satır akan ve güçlü bir duruş, ikiz-bar ızgara, bu sıkıca arka kanat, derin bir hava baraj ve içine çekilmiş olduğunu headlamps, yatay çizgiler ile vurguladı bir, merkezi tanınmış Toyota amblemi.

Profil görünümünde, keskin belirlendi ön wheelarches çift bölgeli karakterini çizgi, üst kanat içine karıştırmak tamamlayacak ve aerodinamik kapıdan çalışır, aracın bel boyunca bu işleme ikinci bir çizgi karakter yaratmak.

Boyutlar, yeni Toyota Verso daha geniş ve daha düşük tutum vererek artış olmuştur. Toplam uzunluğu 70mm ile 4440mm ve büyük genişlik 20mm ile 1790 yüksek olduğunu. Yükseklik 1620mm ve Drag (Cd) 0,295 katsayısı kalır Genel otomobilin sınıfta en iyisi. Toyota Verso piyasadaki en kompakt yedi kişilik MPVs kalır.

Toyota Verso renk yeni bir aralıkta birlikte yeni tasarım 16 ile teklif edilecek inç jant kapakları ve 16 ve 17 inç alaşım jantlar.

İç

Toyota tasarımcıları, en güçlü dalga ifade eden Yolcu bölgesinin daha rahat bir ortam gelen sürücü bölgenin fonksiyonel karakteri ayıran üst enstrüman paneli, biçimi gibi Akıllı Dalga Dinamizm olarak iç tema açıklar. İki bölgeleri olan bant genişliği, tüm çalışan bir berrak dalga çizgi ile ilişkilidir.

Bu hız ve hızölçer tek silindir Evler halinde, sürücü doğru ve biraz açılı olarak yolun sürücü görüntülemek önde girişimine değil ofset ayarlanır. Bu vites kolu kapatın direksiyon bir merkezi olan sürücü bölgesi güçlü bir dikey tanımı sağlar konsolu monte edilmiştir.

Yeni çamurlamak ışıkları kapı gibi yaklaşım ve temel kazık ile araç kilidini, yumuşak turuncu ile kapı gibi ön footwells işlemine aydınlatma LED hangi aydınlatmak yansılar entegredir açılır.

Titanyum-benzeri ekler kapıyı ilgilendiğine Konsol tekerlek ve merkezi direksiyon ve özellikli bunlar, koyu, alt bölümünde deri tahıl etkisi ile yumuşak üst gösterge tablosu için teknik tahıl plastik dokunmatik bir harman, ise, iç mekan anlamında accentuating kabinde.

Entegre elektrik kör bir büyük panoramik cam tepe penceresi de, açık ve havadar bir kabin atmosferde artan kullanılabilir. Bu cam başkanı kimden B ötesine için sütunlar, ölçme uzanır 1160mm Uzun ve geniş 1180mm. Bu, büyük bir yeni Toyota Verso’s sınıfta türünün parça çatı olduğunu. Kör bir tepe penceresi ve uzunluğu boyunca herhangi bir noktaya açılabilir.

Toyota Easy Flat-7

Yeni Toyota Verso tüm yönlü MPV alıcıların talep sunar, daha kullanıcı dostu b
ir şekilde daha önce hiç Toyota Easy Flat-7 sistem geliştirmeleri için teşekkürler.

Toyota Easy Flat-7 beş arka koltuklar tek tek vesilesiyle taleplerini olarak ilave yolcu veya yük artışı alan taşımak için katlanabilir sağlar; bütün 32 farklı oturma Permütasyonlar mümkündür.

Üçüncü sıra erişim sağlamak için katlanma yeni Verso’nun Toyota Easy Flat-7 sonra döner ikinci satır seatbacks kendi orijinal konumuna gelişmiş bir mekanizmaya sahiptir. İkinci ve üçüncü sıra koltuklar üzerinde headrests yeni bir düşük profilli L sahip koltuğun işlemi daha kolay katlama ve sürücü koltuğu gelen geri görünürlüğünü artırmak için şekil.

One Reply to “Toyota Verso”

  1. eşimin tercihi arabası var fakat gözü hala toyotada ee bir bildiği var demekki 🙂

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: