Fiat 500C

Fiat 500C 2009 Cenevre Motor Show’da, Avrupa’da da başlamadan önce 2009 yılının ilkbaharında da ilk yapar. “Özgürlük ve duygu” anımsatmak, bu ‘özgün kabriyole’ açık üst 1957 modeli ise sunan lider-mekanik üniteleri, powerplants ve iç rahatlığı için kenar çözümleri saygı öder. Tüm bu otantik Fiat geleneği yüksek segmente mühendislik ve teknoloji şimdiye kadar duyulmamış bir erişim vermekte.

Fiat-500C

Yenilikçi bir softtop özelliği – tam teşekküllü pencere gökyüzünü – Yeni Fiat 500C Fiat 500 temel model olarak aynı boyutta gelir (3,55 MX 1,65 MX 1,49 m) ve aynı üç powerplants: ve 1,3 litre 75 beygir Multijet Turbodiesel çiftleşmiş için 5 ve iki 1,2 litre 69 HP ve 1,4 litre 100 HP benzinli motorlar da manuel veya robotized Dualogic iletimi ile manuel iletim hızı. , Üç motor tipleri cömertçe, boy farklı özellikleri sağlamak mükemmel bir mizaç ve sunan yüksek performanslı gelişmiş teknolojisine dayalı var. Standart özellikler inatçı güvenilirlik ve çevre dostu vardır.

Ayrıca, ekoloji ve sürdürülebilir hareketlilik için Fiat Automobiles dair kanıt olarak, yeni Fiat 500C yenilikçi “Başlat & Durdur” sistemi, bir cihaz anlık motor kapatma ve sonraki reignition kontrol içermektedir. Bu amaçla, her durduracağınızı tarafsız kayan ve debriyajı bırakmadan, motor ve kapalıyken sonra sadece bir dişli seçerek yeniden başlatılması.

Fiat Styling Merkezi Created by ve Polonya’da bulunan Tichy tesisi, Fiat 500C at üretilmektedir “açık kaynak” tasarım, çok başarılı mevcut ürüne yeni fonksiyonlar eklenmesi ima olduğunu. Nitekim, Fiat 500C temel modeli, yani-üst segment güvenlik özellikleri, 4-yetişkin koltuğu habitability ve cömert bagaj alanı yumuşak üst tam açık mükemmel loadability da birlikte tüm güçlü noktaları, zeki bir paralelkenar sayesinde ilişkilendirmektedir cihazın menteşe.

Tasarımı bir çok özgün egzersiz, Fiat 500C ve softtop ve rafine elektrikle işletilen bağlantı ve yüksek kaliteli mühendislik çözümleri ve bitirmek, cam arka ve merkez inşa yüksek durdurmak ışık monte gibi çıkmaktadır. Iki hangi özellikle yeni araç için olacak şekilde tasarlanmıştır üç renk vardır (fildişi, kırmızı ve siyah), birkaç karoser renk şemaları ile eşleştirilebilir bu orijinal yumuşak top, mükemmel bir Pearl kırmızı ve örneğin özel bir Gri spor tipik Sıcak supercars. Yenilikçi kayar softtop bütün boyunca koruma saklar bir tasarım konsepti birleştirilen kabulü, ancak en az değil, Son sayesinde Fiat 500C yılın herhangi bir yerinde keyifli yolculuk sunuyor. Tümü, pek çok özel özellikler bu yeni araç oluşturabileceğimi söyledim en iyi şehir otomobil segmentinde sunduğunuz anda üzerinde Cabriolet modeller çıktı.

Fiat 500C bu araç sınıfında Fiat’ın tartışmasız liderliğini daha da kanıtı burada sürekli yenilik bu sektörün standart olarak yerini muhafaza sağlar ise. Aslında araç konfor ve güvenlik, mühendislik ve atamalar açısından yeni seviyelerini belirlemektedir benzersiz ve eşsiz “İtalyan tarzı” korumaktan da. Yeni bir Cabriolet olan büyük heyecan ve azami sürüş keyfi sunuyor ve performansı ile çekmiştir hatları birleştirerek born esnek, çevre dostu motorlar.

One Reply to “Fiat 500C”

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: