Opel Ampera

Beş kapı, dört kişilik Opel Ampera Opel ödül etkilenmektedir-heykel sanat tasarım dili kazanan, yenilikçi ve Flextreme GTC Konsepti göster arabalar birçok tasarım cues gelen Alman hassas karşılamaktadır otomobil.

“Bu araç sektöründe Opel Ampera vermeden tarafından daha yenilik Opel’s 110 yaşında kutlamak için bir montaj yolu couldn’t be” Alain Visser, GME Başkan Yardımcısı Opel söyledi.

Opel

Bu Opel Ampera ‘s tekerlekleri elektrik her zaman ve hızlarda durumdadır. Yolculuklarda 60 km (MVEG) için için, elektrik 16 kWh, lityum-ion pil saklanan üzerinde çalışmaktadır ve sıfır CO2 yayan. Pilin enerji, bir elektrik motoru tükenirse-jeneratör fazla 500 km için Ampera’s aralığı genişletir.

Bu Opel Ampera herhangi bir ev olarak şarj etmek için 230V prizine takılı olabilir. GM Avrupa fişi için bir şarj altyapı gereksinimleri elektrik araç IBerdrola İspanya da dahil olmak üzere enerji şirketleri ile analize.

Opel Ampera Voltec Tahrik Sistemi Güç ve Ayrıntılandırma Gets

Devrimci Opel Ampera ilk emisyon ücretsiz, elektrik Avrupa’da otomobil günlük sürüş için uygun hareket edilecektir. Kendi Voltec elektrik tahrik sistemi canlı hızlanma ve ayrıntılandırma yüksek sağlayarak ile, konforu ve beş kapılı Opel Ampera sandalye dört yolcu, bagaj ve yararlı bir gövdede sunuyor fazla 500 kilometrelik uzun menzil sunuyor.

“Sürüş elektrik ekoloji sadece ilgili değil,” küresel araç hattı yürütme ve çarkçıbaşı söyledi Frank Weber. “Sürüş elektrik de çok eğlenceli. 370 Newton metre Anlık, sessiz tork sağ ayak altında uçan gibi geliyor!”

Elektrik her zaman ve hızında Opel Ampera’s tekerlekleri sürücüler. Gezi 60 km (MVEG), güç için elektrik tarafından verilen kesim saklanan-edge, 16 kWh, lityum-ion pil. otomex

Bu elektrik pil teslim üzerinde itici, the Opel Ampera sıfır CO2 yayan. Pilin enerji, bir gasoline/E85-fueled motor-jeneratör sorunsuz aynı anda pil ve şarj besleyen elektrik sürücü birimi güç elektrik sağlar tükenmiştir. Kadar Pil, aracın pansiyon ücret sistemi standart bir ev haline 230V prizine tıkama ile şarj edilip operasyon Bu mod 500 km, aralık uzanır.

Bir Cevap Yazın