TechArt Porsche 911 Aerokit

TechArt Porsche 911 Aerokit bulamadık anlamını resimlerine bakarak ismini çağrıştırabilirsiniz. Rakipsiz dış tasarımı ile başarılı rüzgar tüneli testleri ve yüksek kalitelipoliüretan RIM tarafından boyunca doğrulanan karakterize olduğudur.

TechArt-Porsche_911_Aerokit

TechArt Porsche 911 Aerokit mükemmellik için üretilmiş sanki ilk bakışta her tarafıyla donatılmış. Geliştirme çalışmaları ve rüzgar tüneli testleri sonucu bir sportif ve şık görünümü TechArt yanı sıra düşük yüksek güçleri ve ön ve arka axels üzerinde dengeli aerodinamik için optimum sürüş keyfi vermektedir.

Yeni 911 dinamiği vurguluyor Yeni ön Spoyleri, ön aks üzerinde yüzen kuvvetleri azaltır ve frenleme en etkili soğutma için optimum hava akışını sağlar. Aracın önündeki Hava inlets yeni dekoratif özellikleri ile birlikte gelir. Pervazna panelleri, aracın güçlü yan hatları vurgulamıştır.

Sportif arka kanadı ve entegre arka basınçlı hava kanalları ve ek ayarlanabilir Gurney kapağı ile sabit kanat profili ve değişken arka kanadı göze batan özelliklerinden.

Dış ayna için yeni tasarlanmış dekoratif trimlemeniz; varnished, karbon fiber ve yeni krom bitirmek hem de far trimlemeniz, TechArt hafif metal jantlar, çarpıcı spor tipik bir çift Oval tasarım ve egzoz bireysel iç fittingleri adapte sadece vardır bazıları yeni Porsche 911 modelleri için kapsamlı TechArt individualisation programının parçası olmakta.

Bir Cevap Yazın