Porsche 911 Turbo

Porsche 911 Turbo ve 35 yıllık aradan sonra tamamen yeni motor özellikleri ile Doğrudan Yakıt Enjeksiyon ve değişken türbin geometrisi ile ikiz turbochargers gibi yeni benzersiz özelliklere sahip olmuş.

Porsche-911_Turbo_2010

Yeni altı silindirli motoru Doppelkupplungsgetriebe (PDK) bir seçeneği ile çift debriyaj şanzıman kombine olabilir; ve ilk kez, ırk araç daha fazla yeni özellik için yüzmek vardiyalı teknoloji ilham kaynağı da olabiliyor. Porsche 911 Turbo direksiyonu üzerine sıkıca Fitted, sağ raketimle Viteste aracılığıyla değişen, ve aşağı kayması için sol raketimle olduğunu. Opsiyonel Sport Chrono Package Turbo birlikte, içinde Başlat Denetim ve Spor gerek raketimle vardiyalı direksiyon ve kaydırma düğmelerini ile PDK direksiyon entegre özelliği gösterir / SportPlus modu.

Porsche 911 Turbo‘nun üstün teknik özellikleri bu eşsiz kombinasyonu yanıt, çevikliği, performans ve verimlilik şimdiye dek görülmemiş bir standart sağlar. Örneğin, yeni Porsche 911 Turbo neredeyse yüzde 18 ve bu nedenle kendi alanında bu anlamda benzersiz de sırada onun selefi karşı CO2 emisyonları azaltır.

Arabanın yapılandırma bağlı olarak, yeni 911 Turbo sunar yakıt tüketimi 24,1 arasında çeşitli – 24,8 MPG (11,7 eşit – 11,4 litres/100 km) ve EU5 standart altında. Bu, tüm diğer Porsche 911 Turbo için potansiyel 0 hızlandırma-62mph 3,4 saniye içinde (100 km / s) göz önünde dikkate değer. Top hızı, buna karşılık, 194 mil (312 km / h) dir.

Yeni Porsche 911 Turbo sahipleri ayrıca, Porsche Traction Yönetimi (PTM) detaylı donanım ile tam Tüm çark sürücü ve Porsche Stabilite Yönetimi (PSM) kontrollü daha yeni seçenek tarafından destekleniyor dinamiklerinin itici bir başka gelişme keyfine varacaksınız Porsche Tork Vectoring (PTV). Porsche Tork Vectoring araç daha çevik ve direksiyon tepkileri de kesin, özellikle yolların büküm üzerine yapar.

Porsche 911 Turbo

Bir Cevap Yazın