Melez Porsche Cayenne

Yüksek mühendislik başarısı görünen Porsche Cayenne S Hibrid melez anlamına gelen, yakıt tüketimini en aza indirmeye çalışan bir yapıda yapılmış. Olarak da önemli ölçüde, bu olağanüstü performans ve verimlilik sunan, şirketin felsefesi eşleşen bir kavram ivmesini artıran Porsche, Volkswagen ile işbirliği içinde tam paralel melez tasarımı seçmiş.

Porsche-Cayenne_melez_2010

2010 yılının pazarına gelince bu Porsche Cayenne S Hibrid bazı yüzde 20 benzer güç çıkışı ile karşılaştırılabilir yanma motoru araçlar daha az C02 yayınlamaz bekleniyor. Sadece 6,8 saniye için 100 km/sa ulaşabilen bu oto, V8 performans ayriyeten dört silindirli verimliliği, tüm süre Ultra Low Emission Vehicle II (ULEVII) ile emisyon standartlarını içermekte.

Porsche Cayenne S Hibrid bir kompresörlü Audi 3.0-litre 5300 rpm 2900 doğrudan yakıt enjeksiyonu (DFI), 333 beygir gücü ve £ 324-tork ve m ile V6 motorunu kullanır. Bu 52 ile beygir gücü üç o £ 221-tork ve m için ve aynı zamanda üreten bir alternatör gibi davranır senkron elektrik motoru faz ve şeklindeki bir birleşik güç üniteleri sekiz hızlı otomatik şanzımanlı katılmış bulunmaktadır. Ayrıca üzerine kurulu bir 154-lb olduğunu. no-bakım 38 kW Nikel Metal hidrid (NiMH) pil. Ölçme 13,7 “x 24,9” x 11,5 “ise, yedek lastik olarak iyi, böylece bagaj kapasitesi ödün değil uyuyor.

Bir Cevap Yazın