Bmw X6 Konsept

Kaslı bir vucuda sahip olan Bmw X6 Konsept, araba budur diyenler için. Tasarımı ve konsepti ile son derece yenilikçi kombinasyonu ile özellikler seyreden Bmw araç yüksek pervazna satırı, kas tekerleği kemerlerle ve ağırlık güçlü bir merkezi ortasında sağ konumlandırılmış dört kapı ve dinamik akan Coupé roofline birleştirilmiş teknolojisi bulunmakta.

BMW-X6_Concept_2007

Dünyanın en performanslı ve dinamik güç makinelerini üreten BMW, verimli ve yenilikçi motorlarla öncülüğünü gösteriyor. BMW X6’da kullandığı yeni 4.4 litrelik V8 motorla teknolojide yeni bir sayfa açıyor. Bu yeni teknolojili V8 motorda Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon ile Twin Turbo teknolojisi ilk kez birlikte kullanılıyor. Bu iki teknolojinin harmanlanmasından oluşan maksimum sürüş keyfine 407 bg güç ve 1.750 ile 4.500 d/d arasında 600 NM’lik tork değerleri ekleniyor. Bunun yanısıra dönme direnci azaltılmış lastikler, fren enerji desteği ve hava kapakçığı kumandası gibi BMW EfficientDynamics önlemleri sayesinde BMW X6, düşük yakıt tüketimi ve C02 emisyon değerleriyle hayranlık uyandırıyor.

Sonuç benzersiz bir araç net bir BMW X modelinin DNA sunulması ancak böyle bir aracın karakteri yorumlama ve benzersiz gerçekten şekilde spor. BMW X6 Konsept ve tasarım olağanüstü sürüş kalitesi araç tarafından Bmw’nin akıllı xDrive teknolojisi olarak Dinamik Performans Kontrolü esas ile götürülmüş ve otantik bir canlandırma görülüyor.

One Reply to “Bmw X6 Konsept”

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: