Bmw 7 ActiveHybrid

Buda Bmw 7 ActiveHybrid bir yükseltilmiş ikiz sembiyoz-Turbo, Yüksek Hassas doğrudan enjeksiyon, 3 ile V8 motoru senkron ELEC tric motorlu faz BMW 455 HP ve 516£ maksimum tork bir birleşik çıkış ActiveHybrid 7 verir (ön rakamlar) ft. Güç 8-Elektrik motoru motor ve tork konvertör arasında konumlandırılmış olan hızı otomatik şanzımanlı üzerinden iletilmektedir. Elektrik motoru bir lityum enerji kendi tedarik alır-ion pil özellikle bu otomobil kullanmak için Bmw 7 ActiveHybrid geliştirilmiştir.

BMW-7_ActiveHybrid

Her iki güç kaynaklarının etkileşimi kontrol verimliliğini ve BMW 7 ActiveHybrid dinamik performansını en üst düzeye çıkarmak için hizmet vermektedir. Sonuç, modern hibrit teknolojisinin performansını yeteneklerini gösteren eşsiz bir sürüş deneyimi yaşatmaktır. Ise yaklaşık% 15 olan 750i daha iyi yakıt ekonomisi sağlar BMW 7 ActiveHybrid 4,8 saniyede 60 mil için hızlandırmaktadır.

Sırasında rahat koruyarak BMW ActiveHybrid teknoloji de verimliliği yeni özellikleri desteklemek sağlar. Örneğin, BMW 7 ActiveHybrid ilk BMW otomatik şanzımanlı ile durdurdu motoru rolântide kaçınarak verimliliği en üst düzeye çıkarmak için Otomatik Başlatmal Dur özelliği etmektir. Diğer bir avantajı, klima ve havalandırma sistemi tam Otomatik Başlat Durdur kullanarak operasyonel kalır ise. Bu durumda, güç doğrudan 120 üzerinden volt-board şebeke Lityum-ion pil güç verilir.

Aracısı kümedeki Özel görüntüler ve Orta Ekran verimlilik düzeyini ve yolcu bilgi ve melez bileşenlerinin güncel işletim durumu. Bu ActiveHybrid 7 750i kimden aerodynamically ayırt is on ayarlı-19-inç hafif alaşımlı jantlar Aero konuştu ve gövde kapağı, C-ayağı üzerinde modeli isteyin ve kapı cutouts üzerinde. BMW 7 ActiveHybrid da Bluewater metalik dış boyası mevcuttur.

Bunun gibi Bmw 7 serisi mevcut modelleri, ActiveHybrid teknolojisini kullanan ilk lüks BMW sedanda iki vücut türlerinin pazara girecek. BMW 7 ActiveHybrid en uzun versiyonu dingil 5,5 ile artış, all of which arka-koltuk yolcu gelişmiş konfor için ayrılmıştır sahiptir. Her iki model ekipman ve aksesuarları konusunda sunulan portföylerin gelen seçenekler çeşitli kullanılabilmektedir.

Bir Cevap Yazın