Bmw X6 ActiveHybrid

BMW ActiveHybrid tecrümesi aktif melez anlamına gelen bu araba x6 teknolojisini dinamikleri sürüş ve aynı zamanda önemli bir artış sunan bir araç bir yanma motoru tarafından desteklenmektedir karşı yaklaşık yüzde 20 oranında yakıt tüketimini azaltmaktadır. Sonuç olarak daha da büyük bir sürüş keyfi geliştirilmiş yakıt ekonomisi ve CO2 yönetimi BMW X6 bu melez piyasada gerçek bir BMW ActiveHybrid yapmak için ilerleme türüne sağlayarak birlikte.

BMW-7_ActiveHybrid_2010

Genel sürücü sistemi BMW X6 ActiveHybrid Özel bir 400 kW ikiz oluşur-turbocharged V8 benzinli motor ve iki elektrik senkron motor 91 HP ve 86 HP, sırasıyla sunmaktadır. Maksimum sistem çıkışı 480 kW, ve tepe torku 575 £-m ulaştığında ise.

Bmw X6 ActiveHybrid üç güç birimlerinin etkileşimi kontrollü tüm hızlarda, ivme ile sekteye 60 mil için 5,4 saniye yılında BMW X6 ActiveHybrid toplam verimliliği optimize. BMW X6 ActiveHybrid başı hızı elektronik olarak 130 mil, AB testi döngüsü kabaca% 20 oranında gelişmiş ve kilometre başına 231 gramlık bir CO2 emisyon derecesi ortalama yakıt tüketimi ile sınırlıdır. EPA derecelendirme yakın pazara giriş için kullanılabilir.

BMW ilk tam hibrid modeli sadece elektrik enerjisi de çalışabiliyor – ve tamamen CO2 ve ücretsizdir – yukarı 37 mil (60 km / h bir hız için), yanma motoru ile otomatik olarak gerekli etkinleştirilmeden.

Bmw x6 performans rakamları olası iki modu etkin iletim yararlanılarak yapılır. İki güç modların ideal kombinasyon geliştirilmiş verimlilik ve dinamik performans elde etmek için herhangi bir sürüş durumu kontrol edilebilir. İki elektrik motorları ile üç gezegen gearsets ve dört çok güç plaka, sürücü güç 7 hızlı otomatik transmisyon üzerinden iletilir. Bir BMW beklenen olacağını, sürücünün el iletim çalışabilir. BMW xDrive’s all-wheel-drive sistemi övgüde ön ve arka axles arasındaki güç dağıtır.

Elektrik motorları bir NiMH yüksek performanslı pil bagaj bölmesi bir kat altında konumlandırılmış olan enerji alırsınız. Bu pil aynı zamanda elektrik beslemeleri üzerinde aracın pansiyon ağ. Bagaj bölmesi kapasitesi nedenle aynı orijinal BMW X6 üzerinde gibidir. Fren uygulaması ve yavaşlama / veya Açık, kinetik enerji ve elektrik enerjisi haline dönüştürülür pil saklanmaktadır. Yazabildiklerimiz bu kadar…

Bir Cevap Yazın