Porsche 911 GT3

Porsche 911 GT3 her iki kilit alanlarda; performans ve sürüş dinamikleri üzerinde yüksek standart sunmakta. Altı silindirli olan Porsche 911 GT3 hızı 435 kW (320 kW), önceki üzerinde 20 kW bir maksimum çıkış geliştirdiği gözlenmiş. 3,8 200 cc-litre ve geliştirilmiş silindir kafası gaz akışı ile ilk kez de egzoz camshafts için VarioCam tarafından ayarlanır tarafından motor kapasiteli bir artış bu sonuçlar önce gelmektedir.

Porsche-911_GT3-kirmizi

Bir başka önemli nokta da, onun yükseltilmiş güç ve performans; düz altı motoru da orta motor hızları, günlük motoring özellikle önemli bir fayda at tork önemli bir artış ile sunuyor. Açıkçası, bu da performans daha da geliştirilmesi anlamına gelir; Yeni Porsche 911 GT3 kımıldamamak gelen 4,1 saniyede 62 mil (100 km / s) için hızlandıracak ve 8,2 saniyede 99 mil (160 km / sa) ulaşır. En hızlı 194 mil olduğunu.

Yeni Porsche 911 GT3 yüksek hızlarda, tutuş ve istikrar artış sunan otomobilin aerodinamik özgü değişiklikleri nezaket olan downforce ön ve böyle bir ölçüde bu genel hava basıncı arabaya aşağı itmek için arka artmıştır iki katından fazla olarak harika yapıda oluşmuş. Aynı zamanda, yeni aerodinamik Paket ‘ve Porsche 911 GT3 ile daha yeni bi tarafından da accentuated olduğunu bir görünüm-Xenon farlar, arka LED ışık kümeleri verir, ve değiştirilmiş hava intakes ve çıkışları göze batan yerleri.

Aktif Süspansiyon Yönetimi (PASM), 911 GT3 için monte Porsche mühendisleri ve yaylar anti-roll ağır böylece PASM spor modunda daha hassas bir kullanım sağlamak barlar için sağlamıştır. Ancak, PASM günlük kullanım için uygun yolculuk konforu uygun sağlar zaman normal PASM modunda. Bir yarış yeni, hafif tekerlek üzerindeki Porsche 911 GT3 rides tasarım ilham – merkezi kilit somun ile Ultra ile donatılmış yüksek performans (UHP) lastikler. Lastik basınç kontrolü standart olarak donatılmış olduğunu görülüyor.

Bir Cevap Yazın