Seat Leon Cupra

Seat Leon Cupra, şimdi daha da etkileyici özellikler aralığında en güçlü ve muhteşem araba çeşitli unsurları, iç ve dış yüzünde tanıttı sayesinde, Seat León, bu WTCC Dünya Touring Car Şampiyonası’nda olağanüstü atılımlar yapıyor bu mükemmel uzantısı yaparken görünüyor.
Seat Leon Cupra en belirgin özelliği yeni taslak, gelişmiş, yenilikçi siyah petek merkezi ızgara altındaki önde havalandırma soğutma featuring. Ön tampon evleri sözcüğü Cupra hemen solda görünür olan iki siyah olayları, her biri bir tarafta.

Seat-Leon_Cupra

Arka kapak ortasına bir tampon, bir parlak çelik, oval tailpipe ve karakteristik modeli adı altında bir siyah döküm özellikleri.

Seat Leon Cupra bir yan profilden bakmak, araç bakın ve hissedin bir yarış birimi gibi yaparak daha düşük bir yerden yükseklik temel Seat sürümü ile karşılaştırıldığında ortaya çıkıyor. 18 inç jantlar, göz-tekerlek kemerleri ve encased siyah kapı yakalamak aynalar ve koltuk modeli tüm ayırt edici özellikleri vardır.

Tüm iç unsurlar kaplı, diğer modellerde normal ışık tonları yerine siyah. Bir deri altındaki alüminyum renkli ekler ve Cupra logosu ve eşleme gearknob ile direksiyon olduğunu. Ayrıca sportif detaylar beyaz yüzlü araç çevirir ve alüminyum pedals vardır.

Özel Mansiyon ve Seat Leon Cupra sandalye, gerçek yarış kova stil ile entegre headrests ve “Cupra” rozeti olan backrests görüntülenen içeren gider. Bu Koltukları zaman köşeleri ve sürüş konforu ile büyük yan destek sunuyoruz. Çekici bir yeni seçenek artık beyaz çapraz siyah deri döşeme mevcuttur-stitching.

Seat Leon Cupra bir önceki sürümü aynı, yeni Seat 2009 da daha güçlü motoru 240 kW olan mükemmel performans ve olağanüstü yakıt tüketimi rakamları veriyor 2,0 TSI motor ile donatılmıştır. Üst hız 247 km / s, 0’dan 100 km / s hızlanma at clocked sadece 6,4 saniye sürer ve sadece 26,4 saniye içinde ayakta km kapsar. Aynı zamanda, ortalama kombine yakıt tüketimi her 100 km için 8,3 litre yer olduğunu.

Yeni Seat Leon Cupra için XDS sistemi, ABS ve TCS, ESP EBA acil fren ile gibi standart donanım özellikleri, düşük lastik basıncı uyarı, sürücü ve yolcu hava yastığı, yan hava yastığı ve baş hava yastığı, Klima, foglights cornering, gezi bilgisayar, gezi kontrol, spor süspansiyon ve CD Radyo + MP3 + 8 hoparlör + Aux-in, bunlar arasında mevcut.

Bir Cevap Yazın