Seat Ibiza FR

Seat Ibiza FR daha yoğun sürüş deneyimi sağlamak için birleştiren bir önceki model ile karşılaştırıldığında çok yenilikler getirmektedir. İlk olarak, markanın yeni araç etkin 150 kW ikiz şarj 1,4 TSI motor bulunuyor. Son nesil teknoloji sayesinde, bu motor ve daha fazla esneklik, mükemmel performans ve düşük yakıt tüketimi ve emisyon seviyeleri rakamlar sağlar tamamen AB ile uyumlu-5 mevzuatı konusunda.
Seat Ibiza FR güçlü motoru yedi hızlı DSG şanzıman için kaydırma tekerleği paddles direksiyon ile şeklindeki bir. Ve Seat Ibiza Cupra sürümünde olarak, şanzıman ve İbiza aralığı ve 1,6 modeline daha sportier yazılımı ile geliştirilmiştir.

Seat-Ibiza

Ayrıca, XDS sisteminin eklenmesi daha fazla sürüş konforu ve güvenliği sağlar. Bu elektronik sistem birlikte ESP ve kendinden mekanizması engelleme gibi fonksiyonları ile çalışır. Bu araç performansını zaman çekiş bu tutuş kaybeder tekerleği fren tarafından kesilirse geliştirir.

Seat Ibiza FR ile yeni tasarım iç hem de dış yüzünde, yeni tampon ile ön petek kaburgalar içeren ve daha agresif bir görünüm vermek krom çevreleyen Ok Tasarım birlikte merkez ızgara üzerindeki sportif görünümü vurgular kavramı. Diğer söylemek ve FR üzerine masalı dış unsurları kapı gümüş renkli, bir tarafta özel 17 inç jantlar ve ikiz tailpipe yansıtır.

Iç ayrıca, FR logosu ile yeni bir direksiyon simidi-olan döşeme de ağır ve sportif görünüyor katkıda vardiya paddles ve koltuk tasarımı, DSG de taşıyan özel bir alet ekran ile otomobilin yarış doğa conveys.

Seat Ibiza FR Standart donanımları; ESP, TCS bulunuyor + EBA, ABS, Hill, düşük lastik basıncı uyarı, sürücü ve yolcu hava yastıkları, baş-göğüs hava yastığı, yolculuk bilgisayarı, hız kontrol, iklim kontrolü tutun, gider MP3 ile radyo CD + 6 hoparlör + Aux bağlantı, diğer unsurlar arasında spor süspansiyon ve cornering foglights bulunmakta.

Bir Cevap Yazın