Mercedes S-Class AMG

Mercedes S-Class AMG AMG bodystyling ile çekici 19 inç AMG hafif alaşımlı jantlar ve özel iç ayrıntıları, her iki üst Mercedes-Benz modeller şimdi her zamankinden daha sportiness açısından çarpıcı yapılabilir. Özel donanım özellikleri ve çekici kombinasyonu, ki çoğu ayrıca, artan müşteri ile popüler ispatı da mevcut değildir. Bu AMG spor paketini şimdi beş Mercedes modeli türleri için kullanılabilir.

Mercedes-Benz-S-Class_AMG

Mercedes S-Class AMG ile büyük hava intakes bir ön önlük dahil Yeni AMG bodystyling, S ve görsel etki-Sınıfı ve CL-Class arttırır. Çarpıcı bir siyah koyun ve entegre olan arka önlük, dikdörtgen tailpipe parlatılmış paslanmaz çelik düzgün de göz olduğunu çekici. Olan AMG bodystyling kapalı AMG pervazna yan paneller tur. 19-inç AMG hafif alaşım jantlar, beş ile mükemmel kemerleri ve yol ile iyi iletişim sağlamak geniş tabanı 255/40 (ön) ve 275/40 (arka) tekerleği dolgu lastikler tasarım ve konuştu. 20-inç AMG hafif alaşımlı jantlar bir ikiz bir seçenek olarak mevcuttur-255/35 ve 275/35 lastikler ile tasarım konuştu. Ön aks var delikli fren diskleri ve gümüş fren callipers-Benz harfler olan V6 modeller daha cömertçe biçimli fren sistemi var Mercedes içeren boyalı olan Mounted on.

Mercedes S-Class AMG ahşap ve ahşap süs / deri direksiyon simidi siyah kül en yüksek kaliteli araç iç dinamik hissediyorum ver. Bu AMG spor paket lastik studs ile parlak paslanmaz çelik AMG harfler ve spor pedals ile velur kat paspaslar içerir.

Mercedes S-Class AMG spor paket için kullanılabilir, kısa veya uzun dingil ile Sınıf modelleri yanı sıra CL 500 ve CL 500 4MATIC için. Bu 5831 ve 7973 arasında (% 19 KDV dahil); euro maliyeti Haziran 2009 yılında pazar başlatmak commences. S-Class ve CL ek-Class, E-Sınıf Salonu, E-Class Coupé ve C-Sınıfı olan AMG spor paket ile donatılmış olabilir.

Bir Cevap Yazın