Lamborghini Estoque Konsept

Lamborghini Estoque süper spor sedans yeni bir kategori kurar. Güçlü bir ön orta motoru, kalıcı tüm çark sürücü ve karmaşık ve hassas ayarlanmış şasi ile, Lamborghini Estoque benzersiz bir teknoloji paketi sahiptir.
Paris, Lamborghini Estoque bir yenilik, yaratıcılık ve Lamborghini marka tasarımı flair, şu anda büyük başarı Lamborghini Gallardo ve Murciélago süper spor otomobiller severek temsil göstermektedir.

Bir kavram olarak, Lamborghini Estoque temsil çeşitli olanakları ve Lamborghini ürün-içinde üçüncü bir modeli serisi. Şimdi bu noktada, hiçbir kararları ile ilgili olarak da herhangi bir tür ya da özellikle de Lamborghini Estoque kavramının üçüncü bir modeli dizi alındı.

Lamborghini-Estoque_Concept

Elbette, gerçek bir Lamborghini olarak, bu Lamborghini Estoque da İspanyol Corrida bir zengin miras – boğa mücadele ile uygun güçlü ismi taşıyan söylemeye gerek yok. Lamborghini Estoque bir kılıç (kılıç), yaklaşık 90 santimetre (35,43 cm) uzun ve Matador bir boğa mücadelede kullanılır.

Concept

Lamborghini Estoque bir Lamborghini kavramını vücuda, gerek özel bir spor araba ve rahat Gran Turismo olduğunu. Dört kapı ve dört ayrı spor koltuklar, bu çok çok yönlü araç yönlü yaşam ile bir sedanda gibi.

Lamborghini Estoque mükemmel seyahat eşlik, en iş toplantıları için yolu olarak bir tiyatro, golf alanı, hatta bir hafta sonu ise çocuklar ile. Günün sonunda, bu birden fazla kişi ile bütün aile – olasılıkla bile bir Lamborghini ve tek sürüş keyfini paylaşmayı sağlayan tek araba. Ve hala yeterince oda hafta sonu bagaj veya birkaç Golf çanta için üzerine bırakılır.

Onun son derece düşük profil rağmen – sadece 1,35 metre (4,43 metre) yüksek – the Lamborghini Estoque şaşırtıcı derecede geniş olduğu. Gizli olan, orta ön motor ve arkaya doğru konumlandırma rağmen bir rahat, sportif oturma konumu sağlar ve çok uzun bir tekerlek yatıyor. Girerken ve çıkarken de pleasingly büyük, geniş açılan kapıları ile kolaydır.

Zorlu bir safkan spor araba

Aynı anda, Lamborghini Estoque derece rafine güç iletim bir safkan spor araba, ustura-keskin hassas kullanım ve etli bir motor sesi olduğunu. Bir sarma dağ yolunda, bir rahat, mil ve otoyol ve mil boyunca keyifli yolculuk ve Lamborghini Estoque tüm araç yelpazesi arasında en üst düzeyde komuta tarafından takip sürüş keyfi Challenging. The Lamborghini Estoque’s yönlü yapar bunu Lamborghini süper spor otomobil aralığı için en iyi yanı.

Tasarlamak

Böyle bir Lamborghini hemen sanatının eşsiz ve açık iş olarak tasarım tanınabilir olmalıdır. Ve Lamborghini Estoque için, bu açıkça “misyonunun bir durumda yapılır.”

Ve Lamborghini Estoque ve oranlarını sadece büyüleyici: Hiç diğer otomobil kadar ikna edici spor ile uzunluğu ve zerafet birleştirir düşük profil ve etkileyici genişliğine nitelikleri. Veya rakamları yerleştirmek için – “kavramı yepyeni bir renkte boyalı, 5,15 metre (16,89 metre) uzunluğunda ve 1,35 metre (4,43 metre) bir yükseklik ile 1,99 metre (6,53 metre) geniş değil. Bu tekerlek bir görkemli 3,01 metre (9,88 metre) – şık bir araç mimarisi bir eşit derecede önemli unsurudur.

İtalyanca – düz kaput, uzun dingil, dar pencere açıklıkları, düz arka bu kararlı bir negatif geri ile biter – bu bütün “Italianità” Seyyar saf; herşeyi büyük klasik İtalyan bir tasarım dili taşır Dört kapılı bir araba, bir, çağdaş yorumu ile olsa. Saf Lamborghini.

One Reply to “Lamborghini Estoque Konsept”

  1. spor mu sedanmı ailemi gençmi ihtiyarmı neye hitap ettiği belli olmayan dizaynı ile yeni lamborrghını olmamış diyorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: