Jaguar XKR-S

Recalibrated motoru yönetimi ile, Jaguar XKR-S 174mph bir elektronik sınırlı üst hızı (280kph) – 19mph (30kph) olan XKR daha hızlı ulaşır. Bu ek performansı iyileştirilmiş aerodinamik erişilebilir hale getirilir () ve benzersiz süspansiyon ayarı sürükleyip asansör azaldı.
Olan XKR’s sınıf önde gelen altı sıralı otomatik şanzımanlı hız, ve Jaguar XKR-S istisnai ayrıntılandırma ve ultra seçeneği hızlı manuel vardiya direksiyon tarafından kontrol yüzmek vardiya – vardiya kere Milisaniye cinsinden ölçülür ile monte biri yapmak zorunda Paylaşım Dünyanın en hızlı değişen yayınlar.

Jaguar-XKR-S_

Bu otomobil için  artan performansı , Jaguar XKR-S Jaguar herhangi bir üretim modeli, artı ve süspansiyon için kapsamlı değişiklikler ve konfor ödün vermeden daha gelişmiş binmek ve kullanım özellikleri sağlamak için direksiyon üzerindeki en güçlü frenler benimser.

Yüksek performansı, Jaguar XKR için fren sistemi-S İngiliz rekabet freni uzman Alcon olan bazı hızlı arabalar, dünyanın için durdurmak güç kaynakları, her iki yol ve takip ile ortaklık Jaguar Özel Araçlar ekibi tarafından geliştirilmiştir. Frene Avrupa’nın en zorlu yolların üzerinde test mil binlerce üzerinden mükemmel ve Jaguar mühendislik ekibi tarafından Almanya ve Nurburgring at. The Jaguar XKR-S Alcon R Performans fren sistemi arkasında ön ve 350mm diskler üzerinde 400mm çapında diskler yer alıyor. Her disk radially maksimum soğutma ve otomex  havalandırmalı olduğunu yavaş yavaş karşı koymak için en zor kullanmak bile ve mükemmel bir şekilde Jaguar XKR-S artan üst hız eşleşecektir. Bu sürtünme her diskin hilal bir dizi taşıma şeklinde yivler bu ıslak hava sırasında diskler net su yardım ve fren için yardım her zaman temiz yastıkları yüzeyler. Bu Alcon R performans fren paketi arkasında ön ve dört pistonlu callipers at hafif yekpare gövdeli altı pistonlu callipers kullanır – her calliper bir kırmızı bitmiş ve R logosu taşıyan. The Jaguar XKR-S Coupe dinamik denge ise XKR’s esnek yolculuk konforu koruyarak daha sportif karakteri sağlanması üzerinde duruluyor. Kontrol Bu uyum ve ayrıntılandırma son derece sert tüm alüminyum gövde yapısı ile yeniden başlar ve tüm XKR-lades kemiği süspansiyon’s ayarlama. The Jaguar XKR-S yeni özellikler, yeni anti-roll bar ve eşsiz dampers springs. Tüm ana süspansiyon parametreleri, ve Jaguar XKR-S recalibrated vardır benzersiz ayar ile Jaguar’s kanıtlanmış Bilgisayar Teknolojisi Aktif Süspansiyon (CATS) kullanır. Ayrıca daha hızlı bir direksiyon oranı dolabna kullanır, hızlı tepkiler ve iyi hissetmek için. otomexUltimate in Black Sınırlı baskı Coupé benzersiz Jaguar XKR-arabanın arkasındaki S rozeti tanımlanmaktadır. Olan Jaguar XKR ve dış-S kurnazca bu recognisably olmadan farklı yapmak için geliştirilmiş oldu fazla olmak. Revize tutarken bir diğer önemli unsur paketi olan Jaguar XKR bir yolculuk yükseklik-S 10mm olan XKR ile karşılaştırıldığında düşük oldu, ve Jaguar XKR-S benzersiz hafif, 20-inç Vortex sahte alaşım jantlar ile oturuyor olduğunu ısmarlama lastikler. Bu doğal olarak yapar Jaguar XKR-S düşük ve daha da sportif görünüyor, ama diğer ayırt edici detaylar bir numarası vardır. Bu detaylar için ön ağ kafes, güç havalandırma, sills ve arka diffuser paneli gibi bitiyor çelişen arka Spoyleri ve arka diffuser paneli, aerodinamik Splitter, yan pervazna uzantıları, gözden geçirilmiş yeni bir ön alıyor.

Bir Cevap Yazın