Lamborghini Gallardo Nera

Lamborghini Gallardo NERA olan Avrupa’nın en temel renkte “Nero Serapis” mevcuttur, ABD süre içinde “Nero Noctis”, yan tarafında, arka Spoyleri aynalar, arka gövde panelleri, çatı, seçilen ön panelleri mat siyah boyalı özel özellikleri ve kapıyı sills ve arka önlük üzerinde. Ve Lamborghini logosu, gümüş fren callipers ile “callisto” tasarım mat siyah jantlar gibi ek ayrıntıları, beyaz yan göstergesi lensler ve karanlık kuyruk ışıkları dış ve savaş benzeri tamamlayacak.

Lamborghini-Gallardo_Nera

Iç renkleri olarak “ve Nero Perseus tarz bir” Bianco Kutup “ve” bicolour sportif “donanımları değişik kullanarak. Bir başka “Branding Paketi” ve ‘reklam personam’ donanım paketi ek farklı dokunuş sağlar. The ek deri paketi varyant “Bianco Kutup” ve iklim kontrol işletim paneli el için deri trimlemeniz içerir kolu iç kapı ek olarak işleme konsol vites. Bu sandalye “Q baklava biçiminde stitching övünç-citura da Alcantara çatı kaplama, kapı trimlemeniz ve koltuklar ve motor bölmesi arasındaki bölme duvar var” desen. Direksiyon simidi üzerinde Instrument halkalar ve dekoratif stitching, ayrıca koltuk ve paspaslar beyaz boru, iç ve değişiklikler kapalı tur.

Lamborghini Gallardo NERA, standart olarak, bir navigasyon sistemi, arka görüntülemek kamera, pansiyon bilgisayar, alarm sistemi, sistem kaldırılması ve yapılan-ölçmek araç kapsayan içerir. Model için opsiyonel donanımları e vites Otomatik vites, şeffaf cam paneller, Bluetooth uyumlu bir radyo ve karbon seramik frenler ile motor kukuleta içerir.

Olan Lamborghini Gallardo Coupé MY07 gibi, Lamborghini Gallardo NERA kurulu V10 silindirli motor 4961 cc, bir ilerleme ve 382 kW (520 hp) bir çıktıya sahiptir. 0 100 km sprints / 4 saniye sonra saat 4 saniye sonra (0 ila 62 mil) ve 315 km / s (196 mph) bir üst hız ulaşır. Bir sürücü tren orta motor spor araba kalıcı tüm içerir-wheel drive, Lamborghini’s kanıtlanmış VT (ağdalı çekiş) sistemine dayanmaktadır.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=u8aXk-mcO1Q[/youtube]

Bir Cevap Yazın