Skoda Octavia RS

Skoda Octavia RS bir RS logosu ve kalın headlamps ile yeniden tasarlanmasını ön maskesi olduğunu, SC sürümü ile ilk kez, ksenon birimleri için bir adaptif ön aydınlatma modülü ile birlikte monte edilebilir.

Skoda-Octavia_RS_2010

Daha geniş ve çarpıcı indüksiyon diyafram Ayrıca, otomobilin tampon innovated daha iki yenilik sahiptir: Corner işlevi ve gündüz aydınlatma LED lambaları ile sis lambaları. Entegre bagaj kapağı lambaları daha çekici görünüm için yeniden tasarlanan varsa, diğer yenilikler, örneğin, yeni metalik boya (Antrasit) ve 18 “Neptün tekerlekleri. Bu spor şasi ayarlı 127 mm, otomobilin ağırlığı azaltılmış alçaltabilmişimdir olmuştur kapsar olan bir dizel ve benzinli versiyonu ve 15 kg ile 20 kg. önemli hava direnci azaltılmış otomobilin genel performans üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Maksimum hızı yüksektir ve otomobilin yanıt ve ivme de geliştirilmiş oldu.

Skoda Octavia RS AB 5 standart uyumlu motorları olamakla birlikte monte 7,5 l/100 km, düşük CO2 emisyonları (175 g / km) ve 2.0 TDI CR/125 bir tüketim ile 2,0 kW TSI/147 benzin ünitesi dahil kW dizel motor (5.7l/100 km ve 150 g / km, respectively). Her iki motor sadece altı manuel ikiz hızlı aktarım DSG debriyaj…

Skoda Octavia RS için www.skoda.com.tr

Bir Cevap Yazın