Peugeot 4007

Peugeot 4007 yeni bölge olarak ve mevcut araç aralığı genişletir, çünkü 4007 ve 1007 gibi Marque için yeni bir platform yaklaşımı ise, özel’00 ‘kimliği taşıyor.
Stil

Velizy yılında Peugeot Stil Merkezi, 4007 dizaynı undeniably ve Marque ile şık, kedi tarzı aracılığıyla ilgi gösterir.

Peugeot_4007

Ön boy ve otomobilin stilini, sağlamlık ve sportif kimlik vurguluyor Peugeot otomex geçerli stil tasarımlar ile tutarak geniş bir açık ön ızgara bulunuyor.

Bu dinamik görünüm ve sis lambaları ve hava intakes krom sarması ile embellished ilişkilendirmektedir alt ön panel ve bitiş ile güçlendirilmiştir olduğunu. En güvenli tasarım zerafet ve bu Peugeot otomex tarzı karakterize ayrıntılandırma yansıtır.

Badem-düzgün-cam headlamps ön kanat üzerine yerleştirilmiş ise, saran ön panel arasındaki bağlantı kurma şeklinde, kanatlarını ve 4007 en lüks ve sağlam görüntümüzü arttırır ve yivli başlık. Çok Peugeot rozeti merkezinde yivli tasarımı başlık üst en ileri bir konumda önündeki ayarlanır.

Bu kavisli kanatları aracın güçlü varlık katkıda bulunmaktadır. Geniş tekerlek kemerleri, büyük alaşım jantlar ve 4007 ve dinamik potansiyelinin açık olduğunu ispatlama yüksek yerden yükseklik, ne olursa olsun burada tahrik için olduğu.

Olan 4007 ve şık profili de, bir aerodinamik çatı hattı için özellikle teşekkür ve sportif görünümü pekiştiriyor. Krom pencere çerçeveleri ve pervazna Ürünleri için zevkli olayları bu orijinal çekici nitelikleri verin bitiriyoruz.

Arkasndaki Stil saydam kırmızı ışıklar ile bir kavisli profili ile, accentuated ve bir parlak alüminyum ve Peugeot marka açıkça krom Aslan logosu üzerinde görüntülenir süslemek kare arka ekran altındadır.

Bu alt bagaj kapağı aşağı vücut pervazna ve 4007 ve şık görünümü sağlam yapısını korumak için uzanır, tasarımı bir üst açarak bir camlı arka ekran tarama içermektedir ve önyükleme bölgesine rahat erişim sağlar.

Iç tasarımı da sportif ve lüks olan 4007 ve hissediyorum arttırır. Özel yumuşak dokusu ile siyah şerit paneli, açık ve çekici stili vardır. Araçları derin bilgi ve uyarı bilgileri takometre ve hız çevirir arasında gösterilen bir spor düzeni ile arama contoured vardır.

Iç çapında güçlü bir Peugeot kimliğiyle trimmed olduğunu. Bir alüminyum renkli bitirmek hava çevreleyen havalandırma vurgulamak için, yakala ve diğer önemli kontrollerini yönetir kullanılır. Bu koltuklar yüksek bir kalite üç kimden üretilmektedir parçalı kumaş, daha sportif dokunuş ekledi. Bu da versiyonları da cazip görünür stitching özellikleri yüksek kaliteli deri trimmed bir sandalye için geçerlidir.

Bir Cevap Yazın