Porsche Panamera

Kullanılabilir bir dört bölgeli iklim kontrol sistemi her bir oturma alanı, sıcaklık hava dağıtım ve vantilatör gibi yön fonksiyonları tek tek kontrol sağlar. Ise standart arka yan hava yastıkları bu geri korunmasına yardımcı bir kaza, ön, yan ve perde hava yastıkları ve talihsiz durumunda ön işgalcilere korunmasına yardımcı.

Bu Porsche Panamera S ve Panamera 4S özelliği sekiz Sürücü hafıza paketi ile ön şekilde güç sandalye. Arka bir katlanır arka konsol ve oda bol iki ayrı koltuk bulunmaktadır. Bu Porsche Panamera Turbo sadece koltuk fonksiyonları da elektronik ayarlanabilir direksiyon için hafıza paketi ile güç sandalye var. Ayrıca isteğe bağlı oturma özelleştirme alternatifleri 18 yönlü gibi Uyarlamalı Spor Kapasite veya tamamen ayarlanabilir sekiz arka devam güç sandalye mevcuttur.

Porsche-Panamera

Porsche Burmester ® ‘den sunacaktır ilk kez – bu ünlü Berlin ses üreticisi – Yeni ultra yüksek son ses surround sistemi. Hoparlör yüzey alanı üzerinde 2,5 metre kare 16 hoparlörler artı bir Subwoofer (toplam) ve fazla 1000 watt olmak üzere toplam çıkış, bu yeni sistem dinleyicilerin büyük bir akustik deneyimi sağlar. Ve 2009 Porsche spor otomobil ve SUV’lar gibi Panameras en son kişisel elektronik bağlantı özellikleri ile, Bluetooth hücresel telefonlar da dahil olmak üzere mevcut olacak, Evrensel Ses Arabirimi kişisel ses aygıtları bağlanma ve uydu radyo otomex.

Arka bagaj alanı alanı 15,7 kübik feet, dört büyük bavul için yeterli yer sağlar. En yüksek alan bir dik pozisyonda yüklenmesi için, bavul sağlayan ve arka koltuk ile cömertçe 44,6 kübik feet kadar artar bagaj alanı aşağı katlanmış otomobil.

Motorlar

Başlangıçta, tüm Panameras iki V8 motor seçenekleri ile kullanılabilir olacak standart yedi hızlı Porsche Doppelkupplungsgetriebe (PDK) çift debriyaj yayınlar ve arka-veya-wheel drive. Tüm motorlar yüksek verimlilik için Porsche Doğrudan Yakıt Enjeksiyonu (DFI) özelliği. Ek yakıt tasarrufu için, tüm Panameras bir motoru durdurmak bu kapatabilir ve belirli zamanlarda motor yeniden başlatmak işlevi bulunur gibi bir kavşak veya trafik de durdu.

Arka-tekerlek sürücü Porsche Panamera S 400 beygir gücü, 4,8-o 0-60 mil gelen 5,2 saniyede 175 mil bir üst testi parça hız yolundaki bu itmek için litre V8 motoru var. Üretici perakende fiyat (MSRP) 89.800 $ olduğunu öne sürdü. All-wheel sürücü Porsche Panamera 4S aynı 4,8-litre powerplant alır. Bu 4,8 saniyede 0-60 mil gelen sprints 175 mil bir üst testi parça hız yapar ve bir MSRP 93800 $ var.

Olan Panamera serisinde üstündeki Porsche Panamera Turbo ve 500 beygir gücü, twin-turbocharged 4,8-litre V8 with. Ayrıca tüm çark sürücü Panamera Turbo ve 4 saniye düz bir için 60 kez nefes kesen 0 setleri yeni PDK iletim, özel bir üst test 188 mil takip hızı. Bu Porsche Panamera Turbo ve bir MSRP $ 132.600 sahip üç Panamera modelleri ABD’de satışa sunulan Ekim 2009 yılında devam edecektir.

One Reply to “Porsche Panamera”

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: