Kia Sportage tasarımı ve resimleri

Karşınızda beşinci nesil Kia Sportage. Tasarım anlamında tamamen yenilenmiş yeni Sportage dizel, yarı hibrit, şarj edilebilir hibrit ve benzinli motor seçenekleri ile satışa sunulması bekleniyor. Kia Sportage tasarım detayları ve resimleri bu makalemizde…

4660 mm uzunluğa, 1865 mm genişliğe ve 1660 mm yüksekliğe sahip olan 2022 model Sportage fiziki olarak bir önceki nesillerine göre daha büyük.

Yeni yapay zeka teknolojisine sahip olan sürüş modu sistemi sayesinde yeni Sportage çeşitli yol şartlarında kolayca yola adapte olmanızı sağlıyor.

Kia Global Tasarım Merkezi Kıdemli Başkan Yardımcısı Karim Habib. “Tamamen yeni Sportage’ı şahsen gördüğünüzde, şık ama güçlü dinamik duruşuyla ve güzel detaylı iç mekanı ve birinci sınıf malzemeleriyle ayrıntılı odaklı kabinin içinde oturduğunuzda, bu hedeflere ulaştığımızı ve yeni kriterler belirlediğimizi göreceksiniz. Yepyeni Sportage’da, markamızın ve ürünlerimizin geleceğini görebileceğinize inanıyoruz.” açıklamasını yaptı.

2022 model Kia Sportage Türkiye fiyatı ve gelecek motor seçenekleri konusunda şimdilik net bir bilgiye ulaşamadığımız için www.kia.com/tr/ ziyaret etminizi öneriyoruz.

Bir Cevap Yazın