Infiniti QX60 iç ve dış tasarım özellikleri

Tamamen yenilenmiş 2022 model Infiniti QX60 üç sıralı koltuklu SUV. Infiniti otomobil üreticisinin bu zamana kadar pazara sunduğu en iyi aile dostu SUV olmasını sağlayan sezgisel teknoloji özelliklerini bir araya toplanmış. Hepsi itinayla hazırlanmış iç mekan ve şık bir dış görünüm karşılıyor.

Infiniti Global Ürün Stratejisi Başkanı Eric Rigaux, “Tamamen yenilenmiş 2022 model Infiniti QX60, arkadaşlar, aile, topluluk gibi yoğun yaşamlar düşünülerek tasarlandı” dedi. “İçinde yeni Infiniti IQ teknolojisiyle dolu, güzel ve pratik, sakin bir ortam oluşturmaya odaklandık. Yeni QX60 birçok yönden sadece geniş değil, aynı zamanda çarpıcı ve akıllı.”

Yepyeni 2022 model QX60, yolculuk yapanlar için daha fazla alan ve yedi kişiye kadar mükemmel konfor sunmak için sıfırdan yeniden tasarlandı. Ayrıntıları gözden geçirmeye değer: Mevcut kapitone(kumaş cinsi) yarı anilin deri döşemeler, çökmüş açık gözenekli ahşap süslemeler ve ince ama etkileyici ayrıntılar sıcak bir ortam oluşturmuş. Dış tasarımında , QX60 dik duruşu, koyu renk kontrastlı tavanı ve origamiden ilham alan ön ağ ızgarası ve “dijital piyano tuşu” aydınlatma da kullandığı özgün tasarımı gibi olağanüstü ayrıntılarıyla Infiniti’ye arıtılmış , modern bir görünüm kazandırıyor.

Hepsinde güçlü 3,5 litrelik V-6, tamamen yeni 9 vitesli otomatik şanjıman bulunuyor. Alıcılar, sorunsuz güç aktarımı için yeni bir doğrudan bağlantı AWD etkileşimi içeren gelişmiş bir Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş sistemini tercih edilmiş.

Ayrıca kablosuz Apple CarPlay ve USB tabanlı Android Auto uyumluluk yazılımı ile mutimedya için yeni Infiniti InTouch™ 12,3 inç etkileşimli dokunmatik ekran bulunuyor. Sürücünün önündeki mevcut bir Infiniti 12,3 inç Dinamik sürücü gösterge ekranı, hız, navigasyon bilgileri ve daha fazlası gibi güzel ve net bilgileri sunan ekran konulmuş.

Infiniti QX60 Türkiye ye gelecek mi, gelirse satış fiyatı ne olacak gibi sorulara bilgi alamadığımız için paylaşamadık.

Bir Cevap Yazın