Hyundai ix55

Hyundai ix55 lüks faydalı araç geliştirildikten Avrupa ilk yapılan 2008 Paris Mondial de l’Automobile. En iyisi Hyundai ix55 öncesinde mevcut Tucson ve Santa Fe modelleri ve oturur etkili şirketin dinamik ve ilgi çekici SUV aralığı tamamlar.

Bu takdir Hyundai Veracruz üzerindeki Kuzey Amerika pazarından göre, ix55 Avrupa pazarı için hazırlamak için geniş kapsamlı bir yeniden geliştirme programı uğramıştır. Tek model line-up bayraklı yeni V6 CRDi turbo dizel motor bir tabakası altı-hız otomatik vites için şeklindeki powered by. Gerek dizel santral ve şanzıman Hyundai için ilk ve rafine ve güçlü V6 dizel güç tren özellikle Avrupa pazarı için ayarlanan olmuştur.

Hyundai-ix55

Benzer şekilde, Hyundai ix55’s dinamikleri geniş bir Avrupa için, güncellenmiş süspansiyon ve daha direkt ve ilgi çekici ve esprili binmek ve kullanım özellikleri de beraberinde bazı direksiyon kurulumu hissediyorum ile recalibrated olmuştur. Şık ve modern tasarım, titiz dikkat düşünülebilir ve standart lüks, rahatlık ve güvenlik donanımları her toplantıya Hyundai taahhütleri temelini derece yüksek kalitede inşa gerçek – ve aşan – bu talep Avrupa pazarının beklentileri.

Stil ve Tasarım

Hyundai ix55 bu şekilde bakın ve hissedin Avrupa’s şık ve modern tasarım ile yeni i10, i20 ve i30 en kalın tasarım ayak olarak takip eder. Onun kalın, opsiyonel Xenon headlamps ve heybetli ızgara itibaren kendi kas flanks, tıknaz 17 “ve 18”, onun tamamlayacaktı alaşım jantlar ve şık roofline inç-taillights civarında ve entegre egzoz boruları, Hyundai ix55 cloaks ve şık tasarım ile sağlam duruş dengeli oranlarını. Onun yol binmek yükseklik ve sağlam on-tüm-tekerlek çekiş anında bu gereklidir sunar talep sürücü tren ile, Hyundai ix55 mükemmel horseboxes veya tekne çekme, as well ve unsurfaced yollar karlı ve çamurlu geçen mücadele olarak donatılmıştır. Bu git-yere yeteneği tamamlanması bir spacious, sumptuously ve akıllıca yapılandırılmış kabin atadı. Onun esnek yedi ile koltuk düzeni, bu hareket aileler için gerçek dünya yönlülük sunuyor.

İç

Befits onun amiral gemisi durum olarak, Hyundai ix55’s kabin lüks en son noktadır. Yüksek kaliteli ağaç ve deri kullanarak, Hyundai’s tasarımcılar, her iki yönlü ve şık bir ferah kabin oluşturduk. Standart ekipman seviyeleri sınıf lideri ve süet-sandalye kapalı – elektrik sürücü için ayarlanabilir – RDS radyo ve yüksek spesifikasyonunu Sonsuz MP3 uyumlu ses sistemi, çok fonksiyonlu seyahat bilgisayar, arka gizlilik cam, mavi arkadan aydınlatmalı enstrümantasyon, çift dahil – arka yolcu, bir deri için ayrı kontroller ile bölge iklim kontrol tam ayarlanabilir çok jant ve hız kontrol direksiyon tamamladı. İşte seçenekler bir eşit geniş listesinde, dört ek donanım paketleri ile kullanılabilir.

Süspansiyon

Yeni Hyundai ix55 – ödülünü dayalı Hyundai Veracruz kazanan Kuzey Amerika’da satılan – bir geniş dinamik elden geçirdi ve Avrupa pazarında varış hazır. Ise direksiyon’s geometri ve yardım daha olumlu hissetmek için retuned edilmiştir Bu ön payanda ve çok yukarı puan ile donatılmış bir yer ve daha atletik tauter binmek ve kullanım özellikleri için dampers, arka süspansiyon bağlantısını tıklayın.Otomex Hyundai ix55 gelişmiş 3.0-litrelik V6 CRDi turbo dizel yepyeni bir güç tren ve son nesil common-raylı yakıt enjeksiyon sistemi ve değişken geometrisi Turbo teknolojisi son derece sakin ve yumuşak güç iletim sağlar. Bu compacted grafit demir blok ve gayet sert bir önemli ayrıntılandırma çalışan artışlar gibi, güç tren’s ISS (Hızlı Başlat Sistemi) ve ileri EGR egzoz gaz recirculation soğutma yapar. Ise EGR sistemi ile termal verimliliği artırmak için egzoz gaz sıcaklığını düşürür ISS teknoloji hemen hemen kontak için bile soğuk koşullarda, bu CRDi’s parlaklık fişlerini ısı sağlar.

Güç

Yeni Hyundai ix55 markaların küresel ilk Hyundai tüm yeni temiz ve 3.0-litrelik V6 CRDi turbo dizel motor kas. Ve alüminyum başlığı ile, compacted grafit demir blok ve içi boş camshafts bu kompakt ve hafif, Euro IV-uyumlu santral özellikle Avrupa için dizayn edilmiştir ve sofistike Piezo injectors ile 240PS sunmak için yüksek basınç, 1600-bar ortak raylı yakıt enjeksiyon sistemi özellikleri 3800rpm ve etkileyici bir 451Nm tork ve 1750 at-3500rpm.

Girdap kontrol teknolojisi, 24-valf motoru ile yeni bir değişken giriş sistemi yoluyla nefes ve devir aralığı boyunca anlık kısma yanıt sağlamak için, elektronik kontrollü VGT değişken geometri Turbo özellikleri. Bir DPF önümüzdeki yıl bulabilirsiniz partikül filtresi.

Bir Cevap Yazın