Chevrolet Spark

Chevrolet Spark, 2009 Cenevre Motor Show’da, kendi dünya galası yapan küçük bir otomobil büyük bir açıklama yapmak için tasarlanmıştır. Buradaki tavırı, yakıt ekonomisi üzerinde deyinme.

Chevrolet-Spark_2010

Chevrolet Spark özel keskin kenarlı tasarım enerji ve ruh conveys olarak kendi ekonomik olarak eğlenceli bir otomobil.

Punchy 1,0 ve 1,2 ile Avrupa’nın mini otomobil segmentinde kadar ışığa-litre dört silindirli benzinli motor ve beş kapı yukarıya açılır arka kapı vücut biçimi şaşırtıcı yönlülük sunmakta.

Chevrolet Spark Avrupa artan mini otomobil segmenti için yeni bir boyut getirecek Wayne Brannon; “Bu, yakıt verimliliği, işlevsellik ve göz tasarımı mükemmel değeri ile birlikte çekici bulunmaktadır.” diyor.

Chevrolet Spark Teknik Özellikleri

Chevrolet Spark bazı özelliklerinden bahsetmek gerekirse; hareket halinde iken sırasıyla 66 hp/49 kW ve 78 kW hp/58 oluştururken, tüm alüminyum 1.0 ve 1.2-litre benzinli motor geliştirdi 5.0L/100 KM altında Kombine Çevrim yakıt ekonomisi sunan bekleniyor birlikte CO2 emisyonları ile az 120 g.

Bu verimli Chevrolet Spark Euro 5 uyumlu 16-valf motorlar beş hızlı manuel şanzıman için şeklindeki vardır. The 1,2-litre motoru bir canlı 12,4 saniye sıfır 100 km / s hızlanma teslim etmesi bekleniyor.

Üç düzey gürültü bastırma program kat etkili izolasyon odaklı, ön gemi bölmesi ve iç gövde panelleri. Şasi McPherson payanda ön süspansiyon, bir uzay-burulma ışık ayarı arkasndaki tasarrufu ile kurulmuştur. Elektronik Stabilite Kontrolü (ESC) bir seçenek olarak sunulur…

Bir Cevap Yazın