Hyundai Blue-Will Konsept

Hyundai yeni bir fiş birinci resim-hibrid Hyundai Blue-Will Konsept araç açığa çıkardı. Nedeniyle 2009 Seul Motor Show ‘da 2 Nisan tarihinde açılır, the “Blue-Will”, son derece ileri teknoloji var saptandı olmak için çarpıcı bodyshell içinde.

Hyundai-Blue-Will_Concept

Süre PA11 motor kapağı için belirtilmiş Recycled PET meşrubat şişesi iç için Far bezels süre kullanmak da biyolojik yapılmış oldu-plastik: PLA için malzeme yapmak için kullanılmıştır. Bu malzemeler bitkilerden ziyade fosil yakıtlardan daha ve ayıklamak biyolojik degradable vardır yapılır.

Hyundai Blue-Will Konsept bir alüminyum Benzin Doğrudan enjekte 1.6-litrelik motor bir Sürekli Değişken Şanzıman ve hangi Hyundai’s paralel hibrid sürücü mimarisinin kalbinde bir 100kw elektrik motoru çiftleşmiş tarafından powered.

Elektrik güç, bir lityum iyon polimer batarya paketi tarafından saklanan düzgünlükte arka koltuk altında benzin deposu ile bagaj alanını maksimize için paketlenmiştir.

Hyundai dünyada bir seri üretim aracı olarak lityum iyon Polimer uygulamak için zaman Elantra LPI Hibrid Kore’de satılık Temmuz bu yıl giden ilk otomobil olacak.

Konsept tasarımı esneklik Bir başka ifade panoramik çatıya bulunur. Cam alanı ile Pazar gelen piller için görünürlüğünüzü engel olmadan güç oluşturabilir boya-sensitized güneş hücreleri entegre.

Bir Cevap Yazın