Hyundai i20

Hyundai i20 bulunan Hyundai stand merkezi sahne aldı ve 2008 Paris Mondial de l’Automobile. Bina eşsiz güvenilirlik ve olağanüstü maliyet etkinliği olan Hyundai Getz önceki i20 sunar sürücüleri daha herşeyi gelişmiş işlevler tarafından akıllıca yapılandırılmış kabin düzeni, lüks, rahatlık ve güvenlik donanımları yüksek düzeylerden kurulmuştur için itibar sonra, taşıma çekici ve tüm yeni şasi ve ayarlı süspansiyon.

Hyundai-i20

Geniş bir yedi güçlü line-up punchy benzin ve bol Turbo of diesels motor, manuel veya otomatik şanzıman seçeneği ile birlikte. Tasarım ve Avrupa’da geliştirilen, Avrupa sürücülerinin yüksek beklentilerini karşılamak ve Hyundai’s sınırsız kilometre yararlanan üç yıl garanti, bu Hyundai i20 tam silahlı geldiğinde Avrupa’nın son derece başarılı için rekabet supermini sektör. Başlangıçta beş kapı modeli, bir sportier üç kapı i20 sürümü debuts Ocak 2009 olarak kullanılabilir.

Stil ve Tasarım

Rüsselsheim Hyundai Avrupa merkezinde, Almanya, şık yeni i20 Tasarım ve takdir i10 ve i30 en şık Avrupa ayak olarak modeller izler. Uzun 2525mm dingil üzerinde, uzun Aşağı ve Getz bunu yerine, beş kapı daha geniş Hyundai i20 rides, gerek kendi atletik tutum ve ferah iç mimari artırılması. Featuring Hyundai ayırt edici tasarım motifleri – krom kalın-ızgara ön ve çarpıcı istifleyerek arka ışık kümeleri at gözyaşı headlamps Piercing tarafından flanked tepesinde – i20 ve modern çizgiler daha düzgün, renk gibi ayrıntıları ile güçlendirilmiştir vardır-koordine tamponlar, sills ve kanat aynalar , entegre anten, mekanik açılış açıklaması, gömme kapı monte ve tıknaz standart uygun 16-inç 12-işleme alaşım jantlar konuştu. Ve yeni Hyundai i20 10 yeni katı ve metalik dış tonlar bir palet ile – moda Kristal Beyaz gibi geldi.

İç

Yeni Hyundai i20 ferah in Lüks ve çok yönlü uyum sorunsuz ve cömertçe kabin atadı. Dört düzeltin düzeyleri ile – Klasik, Comfort, Style ve Premium – Klima, güçlü dört hoparlör radyo, CD ve entegre veri Ekran, bir çok MP3 ses sistemi yer-fonksiyon direksiyon, lastik basınç kontrol sistemi, yükseklik – ayarlanabilir sürücü koltuğu, Keyless giriş ve elektrikle çalışan pencereler ve yan, standart özellikler i20 listesine kafa ve rakip çoğunluğu yukarıda omuz koyar yansıtır.

Süspansiyon

Kendi dinamik tasarım uyumlu olarak, her bir sportif ve çevik sürüş deneyimi sunan yeni platformda Hyundai i20 rides. Ile çok otomobilin binmek ve geliştirme çalışmaları Avrupa yollarda üstlenilen – sıcak hava testi ele İspanya, İsveç ve Almanya’da yüksek hızlı test soğuk hava test – Hyundai’s binmek ve kullanım mühendisleri sağlanmalıdır i20 ön MacPherson payanda ve arka var gerçekleştirilmiştir burulma ışın süspansiyon ve gergin ve tetikte yolculuk kalitesini Avrupa pazarında tarafından tercih sunar. Yeni kabin ve kanat direksiyon kurulum da hızlı ve doğru yanıtlar mükemmel kentsel çevikliği neden teslim ayarlı olmuştur. Geliştirilmesi sürecinde gelişmiş gürültü azaltma malzemeleri Geniş kullanın – bir dizel özellikle modelleri desteklenmektedir – ayrıntılandırma ve son derece yüksek düzeyde bir karmaşık ve cosseting kabin ortam ile Hyundai i20 imbuing sonuçlandı.

Hyundai i20 Performans

Yedi benzinli ve kapsamlı fazla performans, gelişmiş ekonomi ve öncesine göre daha düşük emisyon sağlamak için gözden geçirilmiş dizel motorlar bir dizi ile yeni Hyundai i20 debuts. Euro IV-uyumlu benzin line-up to the 78PS 1.2, 100PS 1.4 ve 126PS 1,6 beş ile hızlı manuel yayınlar, dört seçeneği ve 1,4 ve 1,6 otomatik şanzıman hızlı modeller ile oluşur.

Sadece 124g/km bir düşük CO ₂ degerlendirmesi Gönderim ve Kombine Çevrim, tüm yeni 1,2 tüm alaşımlı motor sadece 5,2 l/100km dönen performans ve ekonomi mükemmel bir kombinasyon sunuyor.

Dizel gücü yüksek Avrupa talebi karşılamak için Dişli, Hyundai i20 dört Euro IV-uyumlu turbo dizel motorları, CPF dizel 1,6 standart (115ps & 128ps) olarak dizel motoru tuzaklarında partiküler ile donatılmış ile geldi. Bu 1,4 iki taleplerinde gelir – 75PS ve 90PS – ise amiral gemisi 1,6 115PS ve 128PS düzeltin mevcuttur. Ekonomik ve temiz, bu 115PS değişik döner bir sınıf-birleşik döngüsü üzerinde 115g/km ve 4.3l/100km CO ₂ rakam lider. Ise amiral gemisi 1,6 altı vites manuel drivetrain için şeklindeki olduğu 1,4 modeller beş birlikte, manuel yayınlar hızı.

Bir Cevap Yazın