Honda Civic Sedan özellikleri ve fiyat listesi

Ekim ayından itibaren Türkiye de satışa sunulması beklenen Honda Civic Sedan özellikleri ve fiyat listesi. 11. nesil Honda Civic Sedan, Honda‘nın uzun süredir devam eden “maksimum insan/minimum makine “(tam tersimiydi hatırlayamadık affedin) tasarım felsefesinin yansıtarak yeniden tasarlanmış temiz ve modern bir görünüme kavuşmuş. M/M felsefesinin temelinde, mekanik parçalar için gereken alanı en aza indirirken sürücü ve yolcunun genel deneyimini en üst düzeye çıkaracak felsefede tasarlanmış.

Civic’in ilk tam dijital LCD saat ekranı ve Honda’nın en büyük yeni 9 inç full HD renkli dokunmatik ekranı, İyileştirilmiş güç aktarma organları, yakıt verimliliği ile birlikte yeni performans seviyeleri, konforlu bir sürüş için güncellenmiş şasi, süspansiyon ve yüksek rijitlikteki gövde dikkat çeken yeni Honda Civic Sedan özellikleri arasında.

Yeni Honda Civic Sedan fiyat listesi ne resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz. Haberimiz ekran yayınlandığı için ve net bir fiyat bilgisine ulaşmadığımızdan dolayı paylaşamadık.

2022 model Honda Civic Sedan

Bir Cevap Yazın