Ford Ranger 2010

Ford Ranger 2009 Cenevre Motor Show’da, gerçek dayanıklılık ve şık modern dış tasarımı birleştiren Avrupa ilk otomobillerinden.

Ford-Ranger_2010

Ford Ranger dünya çapında 100’den fazla pazarlarda kurulur, Ford Avrupa’nın Direktörü Henrik Nenzen Ticari Araç Pazarlama ve Satış otomobili dedi. Yeni model ile aile pikniği hafta sonu için ideal bir seçim ayrıcalıklı olarak konfor ve özellikleri unutmadan tabiki. Ford Ranger sert kamyon lakabı ile bu güçlü ve güvenilir iş ortağı yapabilirsiniz. Dış ve iç tasarım detayları yeni Ford Ranger güvenilir bir yaşam tarzı seçimi için ideal.

Ford Ranger 2010 Tasarımı

Tasarım açısından ön tasarım Ford Ranger, daha modern görünüm, iş yönünden kolaylık… İki siyah dikey nostrils ve ızgara artı bumperline ve büyük headlamps aşağıda genişletilmiş açılması iki tarafı her ön köşedeki örtecek bir anında recognisable tasarım beyanı oluşmuştur. Ayrıca entegre foglamps içeren alt tampon şeridi ilede…

Yeni Ford Ranger’s sert çağdaş stili katı, modern mühendislik tarafından desteklenmektedir. Bu kapsamlı mastar ön daha aerodinamik ve arkadaki onun kenarlarından Piyango Ford Ranger’s kalın ön tekerlek kemerleri dahil etmek. Bu anahtar tasarım detay Ford Ranger’s katı, 4×2 veya 4×4 olsun emin tavrı ve grippy kullanım karakter yapılarda mükemmel sürüş keyfi sağlar.

Bir Cevap Yazın