Ford Taurus 2010

Ford Taurus tam boyutlu sedans yaşamın görünümü değiştirildi otomobil 2010 modeli yeni tasarımı ile dünyanın en iyisi olmaya aday, kusursuz sürüş dinamikleri, sınıf önde gelen teknoloji ve rakipsiz bir fiyat etiketi ile.

Ford-Taurus_2010

Ford Taurus yakıt açısından verimli bir araç en son teknolojiler, tasarımlar, sportif kalın ve anlamlı olarak tamamladı içeren sunma kapasitesinde olduğunu ortada.

Ford Taurus standart kanıtlanmış Duratec 3.5-litre V-6 ile 263 beygir gücü ve 249 ayak-tork üreten bir kilo gelir. Bu ödüllü motoru bir ULEV kazanır II emisyonları sertifikasyon ve iki yeni altı seçeneği otomatik yayınlar hızı ile eşleştirilmiş gelir.

Bu yumuşak ve rafine Duratec V-6 Ön yardımcı çark- Ford Taurus eşsiz otoyol yakıt ekonomisi teslim sürücü. Toros, yakıt ekonomisi ve araç segmentleri arasında nerede rekabet Ford’un taahhüdü, en iyi sunmak için veya liderleri arasında yer alıyor.

Ford Taurus yakıt ekonomisi iki istihdamı hızlı yakıt pompası ve Agresif yavaşlama Yakıt sesini de yardımıyla bir (ADFSO) teknolojisi ile donatılmış. Toros SE-Yardımcı tepe, geri önleme özelliği tutarak ekonomik 2,77 son sürücü oranı ile eşleştirilmiş altı bir Notu ile hızlı otomatik şanzımanlı sunuyor…

Bir Cevap Yazın