Fiat’tan üniversitelilere özel kampanya

Eminim bu kampanyayı duyan büyükler üniversiteli olmak isteyecektir. Neden mi? Çünkü Fiat, üniversite öğrencilerine dosya masrafı olmadan aylık 373 TL taksitle bir Fiat sahibi olma şansı sağlıyor. Kampanya ya dahil modeller; FIAT 500, Panda, Punto Evo, Grande Punto ve Bravo olarak belirlenmiş. Alttaki ilgili açıklamayı okuyarak kampanya hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

İlgili açıklama;

FIAT 500, Panda, Punto Evo, Grande Punto ve Bravo, Üniversite Kredisi kapsamında kredilendirilebilecek araçlardır. Masrafsız kredi, FIAT Finnas’tan kullandırılan, üniversite öğrencilerine özel kredi kapsamında geçerlidir. Beklirtilen kredi koşulları FIAT Finans’ın onayı durumunda geçerlilik kazanır. Krediye ilişkin ayrıntılı bilgi ve koşullar için www.fiatfinans.com.tr’ yi ziyaret edebilirsiniz.

373 TL taksit tutarı, 16.000 TL kredi anapara tutarı ve 60 ay vade için belirtilmiş olup FIAT Finans’ın onayıyla geçerlilik kazanır. Belirtilmiş oran ve tutarlarda meydana gelebilecek baskı hatalarında FIAT Finans’ın verileri geçerli olup, FIAT Finans önceden haber vermeksizin bilgileri değiştirme hakkını saklı tutar.

Bir Cevap Yazın