Infiniti Roadshow etkinliği

Premium segmentin de fark yapan Infiniti müşterileri ile buluşması için düzenlenen Roadshow etkinliği İstanbul dışında devam ediyor. Infiniti ‘yi denemek için illa İstanbul’da oturmanız gerekmiyor. Otomobil tutkunlarına ve müşterilerine iki özel modelini deneme şansı yaşatacak olan bu etkinliği takip etmenizi diliyoruz. Infiniti Roadshow turu İstanbul’un ardından İzmir, Ankara, Antep, Adana ve Mersin’e kadar yol alacak.

infinity roadshow

Roadshow etkinliği yapılacak şehirler, yerler ve tarihleri;

  • 7 Nisan – 22 Mayıs tarihleri arasında, 45 gün boyunca Swissotel Grand Efes – İzmir
  • 25 Nisan – 25 Mayıs tarihleri arasında Sheraton Hotel – Ankara
  • 24 – 27 Mayıs tarihleri arasında Bayazhan Hotel – Antep
  • 30 Mayıs – 14 Haziran tarihleri arasında Hilton Hotel – Adana
  • 6 – 7 Haziran tarihleri arasında  Hilton Hotel – Mersin

İlgili basın bülteni;

İlham veren performansı ve göz alıcı tasarımıyla premium segmentte büyük fark yaratan Infiniti, İstanbul’un ardından, İzmir, Ankara, Antep, Adana ve Mersin illerinde otomobil severler ile buluşuyor. Bu illerdeki otomobil tutkunları, eşsiz Infiniti deneyimini yaşama fırsatı bulacaklar.

Farklı, cesur ve özgün karakterini potansiyel müşterileriyle buluşturmanın heyecanını yaşayan Infiniti bu illerde kalıcı ilişkilerin temelini atmayı hedefliyor.

Performansla ruhun mükemmel uyumunu yakalayan Infiniti’nin, “Total Ownership Experience” adını verdiği, markanın müşterileri ile olan tüm ilişkilerinde ‘eşsiz bir deneyim’ yaşatma prensibi, İstanbul dışındaki büyük illerde de potansiyel müşterilerle buluşmaya, onlara benzersiz Infiniti deneyimini yaşatmaya hazır. Bu kışkırtıcı ve keyifli deneyimi İstanbul dışındaki premium otomobil tutkunlarının da yaşaması amacıyla Infiniti gittiği illerde Infiniti alanları yaratıyor.

Bir Cevap Yazın