Subaru Legacy ve Forester indirimi

Aylık sadece 777TL taksit ile ilgili Subaru modellerinden bi tanesine sahip olabilirsiniz. Mayıs ayı boyunca Legacy Sedan, Legacy SW ve yeni Forester modellerinde özel indirim ile TEB Cetelem anlaşması kapsamında özel kredi ve ödeme planı sağlanmakta.

Motor, güvenlik, üstün teknolojisi sayesinde kullanıcılarına benzersiz sürüş keyfi yaşatan Subaru, avantajlı kampanyaları ile devam ediyor.

İlgili Subaru bahar fırsatı basın bülteni;

Legacy Sedan, Legacy SW ve yeni Forester modellerinde özel indirimler uygulayan SUBARU, Mayıs ayında da cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor! Yaza Subaru ile girmek isteyen herkes TEB Cetelem anlaşması kapsamında özel kredi ve ödeme planlarıyla istediği model Subaru’ya sahip olabilecek.
Benzersiz teknolojisi, üstün motor performansı ve yüksek güvenlik özellikleriyle pazarda fark yaratan; tüketicileri ileri teknoloji ve konforla buluşturan Subaru, Mayıs ayında da avantajlı kampanyalarına devam ediyor.

Simetrik sürekli dört çeker bir araç kullanmanın sağladığı sürüş konforunu kullanıcılarına yaşatmayı hedefleyen Subaru, herkesi Forester ve Legacy sahibi yapmayı hedefliyor. TEB Cetelem’in uygun faiz ve kredi olanakları ile tüketiciler, 5 bin TL’lik indirim oranıyla satışa sunulan Legacy’ye eski araçlarını verip 48 ay vade ile ayda sadece 777 TL’lik taksit imkanıyla sahip olabilecek.

Legacy’nin SW (Station Wagon) versiyonu ve Yeni Forester benzinli modellerimiz ise 3 bin 500 TL’ye varan indirim oranıyla satışa sunulacak. Yeni Forester’ın dizel modeli ise 6 bin 500 TL’lik cazip indirim oranıyla tüketici ile buluşacak.

Bir Cevap Yazın