Ferrari 599XX

Ferrari 599XX, Ferrari 599 GTB Fiorano ile aynı tasarım; düzeni ve motor tipine göre yapılmış. Ferrari mühendisleri bu motorun yanma odaları ve giriş ve egzoz tracts hakkında geniş çalışma gerçekleştirmiş. Bu değişiklikler, aslında iç yıpratma azaltılmış olan maksimum Revs 9000 rpm artırdığını edilmiştir. Özellikle de motor ünitesi bileşenlerinin ağırlık kesim için iyi oldu. Bu optimize biçimleri özel malzemeler benimserken karbon olarak bu giriş plenums kullanılan elyaf. Yeni şanzıman kaydırma stratejisi 60 MS genel gearchange kere kesebilir.

Ferrari-599XX

Ferrari 599XX yenilikçi elektronik kavramı ile Yüksek Performans Dinamik Kavramı olan elektronik kontrollerin potansiyel ile otomobilin mekanik sınırları ile birlikte yöneterek araç en yüksek performansı elde etmek için dizayn edilmiştir denir karakterize olduğunu. Mekanik ve elektronik sistemler birlikte aşırı yüksek performanslı sürüş altında tutarlı tur zamanlarını için araç en yüksek performansı elde etmek için çalışıyoruz. Sportif kullanım ikinci nesil SCM süspansiyon sisteminin benimsenmesi bulundunuz geliştirilmiş teşekkür etti. Parça kullanımı da yeni bir “sanal araba mühendisi” daha kolay sayesinde, bu aracın verimliliğinin gerçek zamanlı bir gösterge sağlar arabada bir ekran yapılır.

Ferrari 599XX’s aerodinamik bu araç artık 200 km / s (630 kg ‘at 300 km / s) at downforce ve 280 kg’ sahiptir. Sayısız rüzgar tüneli testi oturumlarında honlanmış edildi. Vücudun ön alt tamamen faired söyledi-havalandırma ve bu kanalı sıcak hava motor defne gelen başlık taşındı.

Ferrari 599XX ActiflowT sistemi artar downforce ve / veya kesinti otomobilin düzeltin cornering koşullar, iki Menfezler üzerinden arabayı altında hava akış kanal açılış ve diffuser bir gözenekli malzeme ve iki taraftarların kullanılması nezaket göre sürükleyin kuyruk yanındaki yanar. Winglets arkasına eklenmiş oldu downforce artırmak için buttresses. sırasında sentetik jetler de arabanın arka halinde kontrol etmek ve hava akışı düzgün ve sürükleyin azaltmak dahil edilmiştir.

Bir Cevap Yazın