Ferrari 458 İtalya

Böyle, bu kadar estetik güzel bir bayanda olmaz diyoruz Ferrari 458 italya’da. Bu kadar güzel italyan bayanla kim çıkmazki. Hızlı ve hassas olan ile güç artış motoru bulunan Ferrari F430 ‘e göre daha düşük yakıt tüketimi görülmektedir. Ferrari 458 italya, pratikte yarış ve direksiyon hakimiyeti yeni bir tür yeni bir sürüş ortamına sahip. Michael Schumacher den sonra tekrar giriş eden Ferrari 458 İtalya projenin en gözdesiymiş.

Ferrari-458_italya

Bu arabada basitlik, verimlilik ve hafifliği, bu projenin ilham kavramlarının önemini kompakt, aerodinamik şekile sahiptir. Önceki Ferrari otomobillerin tasarımı çok ağır aerodinamik verimliliği için gerekli etkilenmiştir. Ön aerodinamik bölümü ve profilleri yeni düz underbody doğrudan hava ve soğutma radyatörleri ve için tasarlanmış ön ızgara ve yan hava intakes için tek bir açılış, özellikleri vardır. Burun da ve downforce üretmek, hız artıyor deforme olarak radyatör inlets ve kesme sürükleyin bölümü azaltmak için küçük aeroelastic winglets spor görülür.

Özelliklerinden bahsedersek; V8 orta edilen ilk Ferrari doğrudan enjeksiyonlu motor arka olduğunu monte. Bu çok düşük bir pistonu sıkıştırma yüksekliği olan 12.5:1 olan sıkıştırma oranı elde katkıda motorları yarış tipik vardır. Geleneksel düz düzlemli Krank Teknolojisi, motor 9000 d / d at 570 Özgecmiş sağlar ve 127 CV bir olağanüstü güç çıkışı / litrelik ile, şirket tarihinin tüm Ferrari uzaklığı sadece ve için de yeni bir kriter belirler tüm pazar kesimi. Maksimum tork 80 ile 3250 d / d edinilebilir yüzde fazla 6000 devirde 540 Nm at oldu. Özel bir kayıt tork 120 Nm / litrelik bir. Ancak, ne gerçekten olağanüstü tork miktarını mevcut iken hala düşük Revs at gücü yüksek düzeyde sürdürülmesi olduğunu görülüyor…

Fazla söze gerek yok Ferrari 458 İtalya ‘da İtalyan güzelinin essiz zerafetini görüyoruz.

Bir Cevap Yazın