Ferrari California

Buda Ferrarinin California modeli. Açık iki kişilik, alüminyum sabit çekilebilir üst kaputu ile Ferrari California spor araba teklifleri arasında yeni giriş seviyesini aşmakta. 2008 Paris Motor Show’da tanıttılan bu araba takdir edilmiş güzelliği ön planda.

Edo-Ferrari_California_2009

8 silindirli motoru 5200 devirde at 367 kW (500HP) ve 369 m-lb tork ve üretilmiş. Bu recalibrated elektronik EDO rekabetin yanı sıra, yeni yüksek performanslı egzoz sistemi ayarlanabilir kelebek vana ve özel kare inç Metal çekirdek başına 200 hücre yüksek akış katalitik konvertörler tasarlanmış özel geliştirilen yükleyebilirsiniz.

Bu iyi eşlemeli birlikte yeni-etkileyici bir şekilde güç bulundu geliştirmek için motoru sağlamaktadır.Yeni özellikleri, günlük sürüş hissedilir bir tork (Tork araç motorlarındaki moment kuvvetidir) artışı sağlar. Sonuç olarak; Ferrari California Örümcek bir performans rakamları da geliştirilmiş vardır: Bu 0 ile 100 km / sa bir olağanüstü 3,9 saniye (62 mil) ile etkileyici 315 km/s hızın doruğuna varabilirsiniz.

İleride Ferrari Türkiye üretilmesi ümidi ile…

Bir Cevap Yazın