Eşref Armağan ile Volvo s60

Volvo s60 özelliklerinden bahsetmek gerekirse iç yeni Grid Alüminyum metal dekor paneller dahil olmak üzere yeni bir dizi özellik içermektedir. Bu paneller ile opsiyonel bir üç boyutlu gösterimi ve dokunsal hissi oluşturmak için tasarlanmış.

Hava girişi kontrol ve direksiyon simidi, alüminyum parlak eser eklenmiş. Daha sportif görüntüsü ile gösterge paneli isteğe bağlı olarak saatinin aynı tip belirtilebilir benzeri aletleri yeni Volvo s80 tanıtılan ve daha önce Volvo’nun sportif modeli S60 R. başka yeni bir seçenek olduğu özel koruma ve dahili iç dikiz aynası mevcut.

İç dizaynından konuşmak gerekirse, koltuk döşeme aralığı iki zıt tonlarında bir sportif deri döşeme seçeneği ve dokular ile yenilenen dikiş zıt ile zirveye yerleştirilmiş.

Volvo s60 ile gelişmiş şasi ile artan sürüş keyfi yol üzerinde aracın sportif doğasını vurgulamak için yapılmış. Yaklaşık yüzde 25 daha sıkı amortisörler ve yaylar ön ve arka artış otomobilin burulma sertliği göze batıyor. Anti-roll barlar da ve çalılar, bir araya güven verici yol görgü ve esnek sürüş konforu arasında ahenkli bir denge ile eskisinden daha dayanıklı.

Çok özel bir Türk ressamı olan Eşref Armağan Türkiye çapında ve yurt dısında çeşitli sergilerde yer almıştır. Doğuştan görmez olan bir ressamdır. Hiç bir zaman gün batımını, baharda yeşeren, çiçek açan doğayı, renklerini göremedi. Tuttuğunu koparan, mücadeleci kişiliği ona, duygularını dile getirbilmek için ses, bir anlamda da görmek için göz kazandırmıştır.

İşte Volvo s60 modelinin tanıtımını ilginc bir projeyle Esref Armagan’ la gerçekleştiriyor.

Eşref Armağan ile Volvo s60

One Reply to “Eşref Armağan ile Volvo s60”

  1. Eşref Armağan daha çok ilgimi çekti Eşref Armağan ‘ı biraz araştırayım

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: