2010 model Fiat Punto Evo

Yeni nesil bu otomobili sevecek. 2010 model Fiat Punto Evo’dan bahsediyoruz. Teknoloji ile birleşmiş Start&Stop; motor performansı trafikte beklerken yakıt tüketiminin ve karbon salınımının artmasını engelliyor.

Fiat-Punto_Evo

Fiat Powertrain Technologies, benzin, dizel ve LPG seçeneği bulunmkta. Motoru Euro 4 ve Euro 5 ekoloji standartı mevcuttur. Hepsi Euro 5 standartlarını karşılamak ve Start&Stop; sistemi ile standart olarak gelen yeni 1,4 MultiAir ve ikinci nesil 1,3 Multijet içerir.

Evo’da bulunan MultiAir sistemi ile motor içerisine alınan havanın en uygun şekilde pistonlara dağılımını sağlamakta. Böylelikle motorun %10 güc ve %15 tork artışı elde ediliyor.

2010 model Fiat Punto Evo iç tasarım olarak TomTom GPs Navigasyon şirketi bir araya gelerek yeni bir taşınabilir navigasyon aleti geliştirmiş. Geliştirlen bu cihaz sadece navigasyon bilgileri vermiyor. Fiat otomobiliniz ile tam uyumlu olarak çalışıp renkli dokunmatik ekran ile birlikte telefon, navigasyon, sürüş bilgilerini yönetmenize kolaylık sağlıyor.

2 Replies to “2010 model Fiat Punto Evo”

  1. Geri bildirim: Ticaretin yakışıklısı yeni Fiat Fiorino | Otomex
  2. Geri bildirim: 7 kişilik 2010 model Fiat Doblo | Otomex

Bir Cevap Yazın