Alfa Romeo 159

Alfa Romeo 159 ile sportif sedanlarının tasarımında yeni bir çığır açmakta. En son teknoloji ile donatılmıs Alfa 159 yeniliklerin kullanımı ile dinamizm, konfor, aktif ve pasif güvenlik konusunda en üstün niteliklere sahip olmakta. Sınıfından çok daha ötede olan Alfa Romeo 159 benzersiz bir sedan halinde karşımızda.

Alfa_Romeo-159_2009

3.2 litrelik benzinli V-6 motor, Q4 dört tekerlekten çekiş ile birlikte, sportif tarzın doruklarına ulaşacağınızı garanti ediyor. 1.8 MPI ve 1.9 JTS benzinli motorlar mükemmel performans sunarken, 1.9 JTDM dizel ise size en düşük maliyette en yüksek performansı getiriyor Hızı saatte 216 km olarak ulaşabilen ve 0 ile 100 km / h hızlanması 9 saniye sürmekte. Aynı zamanda, Alfa Romeo otomobillerinin kendine has karakteri ve sportif tarzının yanı sıra, İtalyan sürüş stili de eksiksiz bir şekilde korunarak araçla sunuluyor.

Alfa Romeo 159 bulunan bazı özellikler; Okunaklı analog göstergeler, çok işlevli ekran, sesli komutlarla çalıştırılabilen CD/MP3 çalarlı Bose® Hi-Fi ses sistemi ve en son jenerasyon GSM telefonlu uydu navigasyon sistemi, ses tanıma fonksiyonu sayesinde telefon rehberine kayıtlı numaranın ait olduğu kişinin ismini söyleyerek aramanızı sağlayan Bluetooth™ özellikli yeni sofistike hands-free sistem gibi özellikler sürücüyü saran ön göğüste bulunmaktadır.

One Reply to “Alfa Romeo 159”

  1. bu arabaya Okunaklı analog göstergeler biraz eksik yıl 2010 digital göstergeler yakışırdı

Bir Cevap Yazın