Chevrolet Corvette Sport Coupe

Chevrolet Corvette Grand Sport Corvette’s LS3 tabanlı benzersiz ve geniş gövde tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Gerek Coupe ve Cabrio gövde stilleri de, her iki altı ile manuel hız veya altı otomatik aktarım hızı sunuyor. Bu LS3 6.2L motor 430 beygir gücü (321 kW) ve 424 lb.-ft. miktarlar ise tork (575 Nm) standart egzoz sistemi ile. Isteğe bağlı bir iki mod egzoz sistemi 436 atları (325 kW) ve 428 lb.-ft. için güç derecelendirme elevates (580 Nm).

Chevrolet-Corvette_Grand_Sport

Chevrolet Corvette Grand Sport of the Corvette Z51 önceki paketi yerine ve daha geniş tekerlek ve lastikler ile performans kullanımı daha iyi derecesi getiriyor; revize şok, sabitleyici bar ve yay özellikleri ve özel gearing. Ekipman 1,0 g, da 0,2 olarak 0-60 hızlanma in ikinci gelişme standart LS3 vs bir yetenek cornering sağlayan güçlü modelleri.

Chevrolet Corvette Grand Sport Coupe modeller manuel transmisyon ile donatılmış benzersiz yarış izlemek rekabet de kuru-yağ karteli oiling sistemi, diferansiyel serin ve arka-monte batarya ile outfitted vardır.

Chevrolet Corvette Grand Sport özellikleri;

Geniş ön ve arka fenders – entegre Büyük Spor rozetleriniz özel ön fenders dahil
Z06 tarzı ön Splitter ve yüksek arka Spoyleri
Fonksiyonel fren boruları ve ilave soğutma
Benzersiz 18 inç ön ve arka tekerlekleri 19-inç, standart ve krom bitirmek bitirmek boyalı isteğe bağlı Arka içinde ön ve 325/30ZR19 lastik Büyük 275/35ZR18 lastik
Z06-boyut frenler, 14 de dahil olmak üzere-(340 mm) dört pistonlu kompas arka rotorların inç (355 mm) altı pistonlu pergel ve 13,4 ile ön rotorların inç
Özel manuel aktarma vites oranları.

Otomatik donanımlı modellerde özel arka aks oranı ve Özel ekipman ile, Chevrolet Corvette Grand Spor performans ve sosyal eşsiz bir uyum sağlıyor. Bu süspansiyon paketi yaklaşımlar bu Chevrolet Corvette Z06, ama coupes üzerinde (Z06 sabit bir çatı bir taşınabilir çatı içerir) ve tabii ki bir Cabrio vücut stili mevcut. Bir el ile iletim ve Z06 ile sadece seçim Ayrıca, raketimle vardiyalı altı-hızlı otomatik şanzımanlı, sunulmaktadır.

Bir Cevap Yazın