Mercedes ML450 Hybrid

Mercedes ML450 Hybrid somut faydalara sahip bir otomobildir.Yakıt tüketimi sırasında ve emisyon %60 kadar azaldı. Performansını rakamlara eşit bir geleneksel sekiz kalıcı tüm tekerlekli sürücüsü olan silindir SUV bulunmaktadır. Araç özellikle ABD pazarı için tasarlanan ’21 MPG Şehir’ yakıt tüketimi ve ’24 MPG ve otoyol’ tüketim, kendi alanında da en etkili araç yapmayı sağlar.

Kendi SULEV (Super Ultra Low Emission Vehicle) ile sınıflandırılması, SUV bir yanma motoru şu anda ABD’de geçerli olan en sıkı emisyon araç standart karşılamaktadır. Aynı zamanda, Mercedes-Benz ML450 Hibrid 250 kW (340 hp) ve 517 Newton metre toplam tork bir çıkış sistemi ile üstün sürüş deneyimi yolculuk konforu geliştirilmiş bir seviye ile birlikte garanti eder. Sürücü tamamen trafiğe konsantre ve zevk Mercedes-Benz ML450 Hibrid sürücü yönetim sistemi gibi ek işlevleri seçmek zorunda kalmadan sürüş deneyimi tam otomatiktir. Bu 4MATIC kalıcı tüm çark sürücü sisteminin işlevleri de tam olarak korunur.

Mercedes-Benz-ML450_Hybrid

Mercedes ML450 Hybrid iki modlu hibrit sürücünün kalbinde iki kompakt elektrik motorları, üç gezegen dişli setleri ve dört güç ile iletim birimi olduğunu. Bu yapılandırma ayrılmıştır için güç sağlayan bir ve mekanik bir yol elektrik. Konvansiyonel bir modlu hibrit sistemleri mekanik oranları olmak eğilimindedir. Bu sistem bu tür yüksek elektrik çıktı ve dolayısıyla daha düşük verimlilik ile elektrik yolu üzerinden güç toplu aktarır. Bu verimli özellikle düşük yük ve hızlarda çalışır. Eğer güç de ihtiyacı yüksek yükleri ve hızları, buna göre daha büyük bir elektrik motoru gerek olacağını transfer gerekir. Iktidara sahip olmak ve bu motor için yer bulmak sadece verimlilik pahasına mümkün olacaktır. Aksine artarak motor yükleri ve yüksek hızlarda, iki modu teknoloji, yanıt olarak, degisken elektrik yolu mekanik sürücü yolu kadar güç aktarımı vardiya. Sonuç olarak, sistemin daha verimli tüm durumlarda, şehir durdurmak hem de-ve-hem de hızlı otoyol yolculuk üzerine, trafik git sırasında da kullanılmak üzere küçük elektrik motorları sağlamaktadır. Verimliliği artırmak – hem kentsel trafik gibi otoyol üzerinde seyahat – bu nedenle burada “iki modlu” teknoloji adını alır.

Mercedes ML450 Hybrid sürüş durumuna göre itici güç elektrik motoru ve yanma motoru tarafından dört sabit oranları ve iki elektrik değişken oranlar üzerinden 4MATIC kalıcı tüm-wheel-drive sisteminde dört tekerlek için oluşturulan dağıtmak için kullanılır. Çeşitli stratejiler, trafik durumu veya sürücü şartları bağlı olarak mümkün olan en iyi yakıt tüketimi ve performans sağlamak:

Ne zaman kapalı hareket veya ikinci sabit vites kadar düşük hız da, Mercedes-Benz ML450 Hibrid 1 modu (Elektrik Sürekli Değişken Şanzıman) ECVT olarak çok rahat, sorunsuz yolculuk sunmaya çalışır.
Ikinci sabit oran, ECVT 2 modundan daha hızlı olarak kullanılır. Optimum çalışma noktası bağlı olarak bir ya da sürekli değişken kombine modu seçilir.
Birinci ve üçüncü sabit dişli her iki elektrik motorları synchronously, ivme (artırma) veya depolamak için ya ek enerji sağlayan çalışma fren ve enerji (telâfi) kabotaj.

Ikinci ve dördüncü Pazarlıksız dişli, bir elektrik motoru verimliliğini artırmak için kapalı. İkinci elektrik motor yardım fonksiyonu ve iyileşme için kullanılır.
İki kompakt elektrik motorları ve yüksek güç yoğunluğu iftihar tam iletim konut entegre edilmiştir. Sınırlı yükleme alanı iki elektrik motorları farklı yapılandırılmış olması gerekir demektir. İlk elektrik motoru – yanma motoru yakın konumda – ve 62 kW (85 HP) ve tork ve 235 Newton metre geliştirdiği güç çıkışı ve en az kayıp ile iyice düşünülerek tasarlanmıştır. Elektrik motoru iletim sonuna yerleştirilen 60 kW (82 HP) ve 260 Newton metre geliştirir ve bu nedenle yalnızca elektrik altında kapalı hareket ve yardım fonksiyonu sağlamak için ideal bir çözümdür.

Mercedes ML450 Hybrid Teknik Özellikleri

Yüksek güç yoğunluğu ile Kompakt 288 volt akülü Mercedes bulunan elektrik enerjisi-Benz ML450 Hibrid saklanır kompakt, sıvı soğutmalı, yüksek gerilim Nikel Metal hidrid pil.

Türü: Sıvı soğutmalı yüksek gerilim Nikel Metal hidrid pil
Montaj yeri: Araç arka
Ağırlık: 83 kg ‘
Modüller / hücreleri: 24 / 240
Elektrik çıkış: 45 kW
Kapasite: 2,4 kWh
Voltaj: 288 V
Bir pil yönetim fonksiyonu izler ve istikrarlı bir ücret devlet sağlamak için elektrik motoring, artırmak veya iyileşme sırasında çeşitli ücret akışını kontrol eder. Tüm yüksek gerilim Teknede ağ en sıkı güvenlik standartlarına uygundur.

One Reply to “Mercedes ML450 Hybrid”

  1. ARABADA ÖNEMLI OLAN KONFOR VE GÖRÜNTÜDÜR…….GÖRÜNTÜNÜN MUHTEŞEMLIĞI ISE OLDUKÇA NET GÖRÜNÜYOR.

Bir Cevap Yazın