Land Rover Range Rover

Land Rover Range Rover performansını, yolculuk ve taşıma yeni motor, aktarma ve şasi sistemlerinin tanıtımıyla dönüştürülmesi olmuştur. Çağdaş stili ve revize iç lüks bu donanımları birleştirin ve açık olan Land Rover Range Rover Spor ve özetin özeti SUV Sports Tourer olarak tek seçenek kalır, “Phil Popham, Land Rover Genel Müdür söyledi.

Land Rover Range Rover Sport mühendislik ve 2010 modeli yıl tasarım değişiklikleri kapsamlı bir paket ile Land Rover aralığının en heyecan verici ve dinamik üyesi olarak durumunu tazeledi. Aracın şık yeni görünümü – bu LR-V8 doğal ve aspirated bu iki güçlü ve etkili yeni motorlar içeren deri altında, dönüşüm sinyalleri

Her iki on LR-V8 5,0-litre iç işçilik ve ayrıntılandırma ve kompresörlü, gelişmiş düzeyde ve önemli iyileştirmeler-road ve Off-Road sürüş dinamikleri.

Land_Rover-Range

Şasi sistemi değişiklikleri kapsamlı bir program Land Rover Range Rover Sport’s dönüştürülmesi vardır yol dinamikleri, while da Off-Road yeteneklerinin önemli bir gelişme sunmaktadır.

Adaptive Dynamics gibi yeni sistemlerin getirilmesi, kompresörlü modellerde mevcut Dinamik Tepki birlikte çalışma, ve yolun eklenmesi ve Arazi ResponseTM sistem çevikliği ve yolculuk kalitesini arttırmak için Dinamik programı ele alındı. Arazi ResponseTM sistemi Off-Road yeteneği sağlamak için daha fazla yenilik beklenen sınıf lideri düzeyde tutulur.

Land Rover Range Rover Sport’s stylish, kas dış daha temiz, daha sculpted hissetmek için güncellendi. Çarpıcı imza headlamps bir iki bar ızgara, ön tampon ve fenders ile daha sportif ve aerodinamik tutum oluşturmak için bir araya getirme LED. Arka yeni ışık kümeleri ve gözden geçirilmiş bir tampon tasarımı pürüzsüz ön uç ayna.

Iç kapsamlı olan gerçekten Range Rover marka layık bir premium ortamı yaratmak için yüksek kaliteli malzemeler, yumuşak dokunuşlu bitiyor ve üstün işçilik kullanılarak yeniden tasarlanan.

“Land Rover Range Rover Sport eden performans ve gerçek bir Sports Tourer ve ayrıntılandırma gerektiren müşterileri arasında tutkulu aşağıdaki üretmişse, ama kapatma müthiş değerli bir Land Rover ve yol yeteneği. Şimdi bile yetenekleri olan uzaklığı genişletmiştir var Ayrıca, Land Rover Range Rover Sport için aşağıdaki güçlü hala büyümeye hazır görünüyor, “Phil Popham söyledi.

“Her iki yeni LR-V8 motorlar the Land Rover Range Rover Sport ve sportif karakteri için ayrıntılandırma Aralık Rover adını layık seviyeleri ile birlikte cömert düşük sonunda tork ve düşünen performansı uygundur.” Phil Hodgkinson, Ürün Geliştirme Direktörü söyledi.

Yeni motor olağanüstü performans ve ayrıntılandırma sunar.

Range Rover Sport ile ilgili en önemli değişiklik ve Motor üzeresiniz. Iki güçlü yeni motorlar: 510bhp LR-V8 5.0 ‘dan Araç avantajları ve 375bhp LR kompresörlü-litre V8 5,0 litre doğal motoru aspirated.

LR-V8 motorlar tüm yeni ve Jaguar Land Rover powertrain ekibi tarafından tasarlanmıştır-the-art technologies of state-of etkileyici bir koleksiyon kullanarak. Bu, rafine edilmiş pürüzsüz ve duyarlı performans sunarak bir vurgu ile, yakıt tüketimi bir gelen artış ile geliştirilmiştir. Gerek sıkı ULEV2 emisyon standartlarını karşılayacak.

“Biz Land Rover Range Rover Sport iki gerçekten devlet-of-the-art yeni Motor ve verdik. Her motor – veya kompresörlü doğal aspirated – çarpıcı performansı ve ayrıntılandırma sağlar.” Ron Lee, Grup Başkanı Mühendis, Powertrain.

Tüm yeni doğal aspirated LR-V8 ve performans bir sanal The doğal aspirated araç 7,2 saniye giden bir adımlamak (sadece 0,1 saniye içinde 0-60 mil sürat koşusu tamamlandığında yeni Giden 4.2L kompresörlü motor için eşleme olduğunu kompresörlü birimi). Olan nihai performans Land Rover Range Rover Sport istediğiniz için, artık tüm yeni LR-V8 5.0L kompresörlü olan geri kalan 60 mil için etkileyici bir 5,9 saniye sonra gelen tahrikli olduğunu.

Bu motorlar Jaguar ile birlikte geliştirilen – ilk defa motorları düşünülerek her iki marka gereklilikleri ile başından itibaren tasarlanmıştır. Paylaşılan öncelikli hedefleri en yüksek tork ve düşük Revs gelen hızlı tepki yer aldı.

Her ne kadar temel motoru mimarisi, her marka, Land Rover motor gereksinimleri için aynıdır tüm arazi talep ihtiyacı karşılamak için farklı. Örneğin, aşırı eğerek açıları bu Land Rover Range Rover Sport için kapalı tabi olabilir yola göre daha derin bir lağım çukuru özelliği. Ayrıca, kemer sürücüler waterproofed vardır gibi, alternatör, klima kompresör, direksiyon pompası ve marş motoru vardır.

Bir Cevap Yazın