Chevrolet Camaro

Yeni Camaro performans modern, gelişmiş paket, konfor ve teknoloji sunar,” Ed Peper, Chevrolet genel müdürü ve General Motors Başkan Yardımcısı söyledi. “Bu meraklıları bir nesil, iki genç ve yaşlı için kişisel bir otomobilin bir iyice çağdaş tasarım ile onur ve Chevrolet Camaro heritage.

Chevrolet-

Yeni küresel arka Built on-wheel-drive yolcu araç platformu, Chevrolet Camaro GM küresel araç geliştirme ve tasarım süreci vücuda. Özgün tasarım konsepti in the United States, mühendislik hem Avustralya ve ABD ekipleri tarafından paylaşılan tasarlanmıştı. Doğrulama yollarda dünya ve montaj boyunca GM ödül işleme konur yapılmıştır-Oshawa, Ontario, Kanada bitki kazanan.

Tasarım özellikleri

Bir tasarım ile çok özgün kavramı yakın, 2010 Chevrolet Camaro ilk nesil Camaro, 1967 den 1969 ile üretilen kendi mirası kabul eder. İki kapı spor araba üzerinde klasik oranlarını özellikler 112,3 (2852 mm) dingil inç. Ve Chevrolet Camaro toplam uzunluğu 190,4 inç (4.836 mm); genişliği ve yüksekliği 75,5 inç (1918 mm) ve 54,2 inç (1376 mm), respectively vardır.

Uzun kukuleta ve kısa güverte ve kas usturmaça formları ve uzak köşeleri için itti bir, 67-derece tırmıklamak cam bir 0,37 sürükleyin ve (Cd) V katsayısı-6 model ve biraz sleeker 0,35 içerir aerodinamik performans katkıda hızlı Cd V-8-on SS modeli desteklenmektedir.

Tekerlek kemer açıklıkları tasarım sürecinde özel ilgi gördü. Olup olmadığını Chevrolet Camaro standart 18-inç veya isteğe bağlı 19-inç ve 20 inç jantlar, Lastik ve usturmaça alt üst bir ilişki ile donatılmış tüm modellerde tutarlıdır. Tüm modeller de burun içinde klasik “V” tasarım motifi özelliğinin yanı sıra 2.5-ile alüminyum kukuleta olarak, yüksek hatırlatan performanslı Chevrolet Camaro modelleri (63,5 mm) güç kubbesi inç. SS modelleri üzerinde, bir sahte hava tüketiminizi üst ön şerit ve düşük hava tüketiminizi büyük yer almaktadır.

En üzerinde, tasarımcılar, aracın bir durum Chevrolet Corvette veren ve çatı arasında sculpted ikiz cockpits bir işaret etti. Dışarıdan, B-ayağı göze bir Hardtop Coupe ve gerçek görünümünü kredi görünmez ise. B-ayaklı araç daha yapısal sertlik sağlamak için tasarlanmıştır. Ve üretim sürecinde, bir tek parça gövde mühürleme kalitesi sağlamak için dikişleri, boşluklar veya plastik Aplikler serbest bir temiz genel yan görünüm sağlar. “Katmerli çene” arka çeyrek panelin ön yer de tanıdık Chevrolet Camaro stil cues vardır.

On dış renkler kullanılabilir ve Siyah, Zafer Kırmızı, Ralli içerir Sarı ve Gümüş Buz metalik. Kırmızı Jewel Tintcoat de bir seçenek olarak kullanılabilir. Renk paleti de Siber Gri metalik, Aqua Mavi metalik, Inferno Turuncu metalik, Beyaz ve Imperial Mavi metalik içerir.

Bir RS görünüm paketi LT ve SS kullanılabilir. Bu entegre hale yüzük, LT, özel taillamps ve 20 bir arka Spoyleri-inç jantlar bir Gece Gümüş bitirmek ile HID headlamps içerir.

Bir Cevap Yazın